Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik hány egyéni mandátumo...

A Jobbik hány egyéni mandátumot szerezhet a 2014-es választáson?

Figyelt kérdés
Mivel már most is nagyon gyengén (időközik) szerepelnek a nagyobb városokban (csak a 3000 fő környéki/alatti településeken tudnak néha valamit felmutatni) ill. mivel nem kiegyensúlyozott (nem egységes régiónként) az országos támogatottságuk, ill a választókörzetek eltolása, nagysága (75000 fő) miatt én egyre sem számítok. Ti hogyan látjátok? Csak listás szavazatokat várok.

2014. jan. 10. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Egyéniben szerintem se szerez egyet se a Jobbik.Listán szerintem 10-15 között.Ők lesznek a nagy vesztesei a választásnak.
2014. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Egyet sem. A régi rendszerben is rengeteg szerencse kellett volna a sikerhez és ott sem jött össze, most, hogy két-háromszor akkorák a választókerületek garantált a 0 mindenkinek, aki nem Fidesz.


Szép, szép dolog, hogy léteznek állítólagos Jobbik-falvak, de ilyenkor arcul csap a valóság, hogy Bivalybasznád-külsőn annyi aktív szavazópolgár él, mint egy nagyobb panelházban.

2014. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 1-2 egyéniben, listán 16-22.
2014. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó én az új választási rendszert nem becsülöm alá :) Hiába a sok idióta meg stb., az új választási rendszert nem tudják legyőzni.
2014. jan. 10. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz nekik.

4 éve nagyon fel voltak futva és akkor sem lett, pedig akkor még a lehetőségük is több volt, mint a mostani rendszerben. Most meg még ráadásul a párt is nagyon belangyosodott, úgy hogy még listán sem kapnak majd annyit, mint legutóbb.

2014. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!