Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan vélekedsz Vona Gábor...

Hogyan vélekedsz Vona Gábor évértékelő beszédjéről?

Figyelt kérdés

Persze ha csak láttad :)


Aki pedig nem, annak itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=wfF90Ivp3EU



2014. jan. 19. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Beszélni Fletó is nagyon jól tud.
2014. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 viktorvarga ***** válasza:
79%

lehet nem a világ legjobb szónoka,biztos nemkönnyű feladat.

de jóvolt azért

2014. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Végre valaki aki beszél a dolgokról és nem csak kerülgeti vagy egyenesen homokba dugja a fejét.
2014. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
" Az MSZP és a FIDESz mindig azt mondta a kormány javát akarják kormányra kerültek és el is vették" XD
2014. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tetro ***** válasza:
10%
neki álltam végig nézni. az ötödik percnél rájöttem, hogy én erre képtelen vagyok.
2014. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetro ***** válasza:
23.00 tippeld meg meddig marad itt a már megint egetrengetően értelmes kommented
2014. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ácsi véletlenül sem azért tettem fel a kérdést, hogy összekülönbözzetek. Szimplán csak érdekelt a véleményetek mindentől függetlenül :) Köszönöm a válaszokat
2014. jan. 19. 23:07
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Két benyomásom volt:


1. Pontosan tudja, mit akarnak hallani a szavazói, és azt mondja, csak sajnos nem minden esetben kötődik a valósághoz. Pl.: pár éve volt balhé a cigány szó használatából, ma már senkit nem érdekel, nálunk fel sem merül a betiltása, ez nem is volna lehetséges... de tudja, hogy a szavazói azt hiszik, ez a téma tabu, ezért azzal, hogy ő kimondja, olyan lesz, mint Harry Potter, amikor kimondja, hogy Voldemort.


2. Tudom én, hogy bölcsész, de legalább megkérdezhetett volna valakit, aki ért a kriminológiához, hogy hogyan is működnek a dolgok, milyen hatásai voltak/vannak a halálbüntetésnek ahol volt/van, hol voltak eddig a történelemben önellátó börtönök és milyen problémák adódtak, eleve, az sem ártott volna, ha ránéz a bűnözési statisztikákra...


Az a gyanúm, hogy most sem buta volt, csak teljesen hülyének nézi a hallgatóságát, ezért szándékosan alaptalan, de jól hangzó közhelyeket mond, és épít a hallgatóság félelmeire.

2014. jan. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Az első kb. fél óra féligazságokra épített populizmus és közhelypufogtatás. A következő nagyjából negyven perc kampánybeszéd és igazságokra alapozott sározása a konkurenciának (valljuk be, ha valaki le akarja járatni a Fideszt és az MSZP-t, nincs szüksége hazugságokra), folyamatosan egymást váltva. Megfűszerezve néhány szó- és aktualizált szakállas viccel. Igazság szerint meglepően szolidan beszélt az ellenfelek ellen, azok sokkal durvábban jelzőkkel illetik a Jobbikot. Úgy tűnik tényleg, legalább látszatban szeretne megindulni középre, de még mindig ott vannak azok a mániáik, amik elriasztottak a párttól. Majd a programjuk közreadása után visszatérhetünk rájuk.
2014. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
BLABLABLA
2014. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!