Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért zárják ki a gyógyulás...

Miért zárják ki a gyógyulás lehetőségét súlyosan beteg embereknél miközben ráutalják őket a hagyományos gyógykezelés hatástalansága mellett még annak rombolásaira is?

Figyelt kérdés
"A marihuána jelenlegi korlátozásai nem azért vannak életben mert a kender rossz vagy káros lenne, hanem a nagy gyógyszeripari lobbi miatt, miközben milliók szenvednek és halnak meg feleslegesen. "

2014. febr. 2. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:

nem egy ember életét láttam derékbatörni a te magasságos pirulapropagandád által.


tudják, mi lesz a kezelésük eredménye, éppen ezért közlik is a beteggel előre, hogy ez sajnos csak egy rokkant, nyomorék állapot, ami élete végéig megmarad.

hozzáteszik, hogyha valaki füvezett, hogy ez amiatt van, pedig hiába támadja a gyógyszeripar a herbáriumokat (1930-ban még ők csináltak cannabis indica kivonatot, és írták fel sok bajra), a mai napig nem sikerült bebizonyítani, hogy maradandó károsodást okoz a thc.

aztán még piszkálják is, mert leszedálva nem tud úgy teljesíteni a munkahelyén sem, ahogy kell, a farka nem áll fel, így a nőnek se kell, érzelmei nincsenek, szal elég kiherélt idegrendszerileg, nem csoda, hogy sokan elhagyják a gyógyszert.

az se csoda, hogy sok skizofrén a marihuána után nyúl.

ők is csak gyógyulni akarnak b*+.

de hála nektek, a jelenlegi helyzetben csak a partidrog kínálatból jut ki nekik.

ne hidd már, hogy ezek az emberek jó dolgukban szívnak.


lennél skizofrén 2 hétig, megtudnád milyen kilátástalan a helyzet, kisöpörnek a társadalomból.

emberileg minősíthetetlenné varázsolnak a kontár fejeseid.


világgazdasági okok hatására pedig szemet hunynak, fülüket befogják, és még a nyelvüket is nyújtogatják azokra, akik szeretnének javítani is a helyzeten.


egyik dolgozót sem érdekli a gyógyszerészet névleges funkciója, csak betanított munkás mindegyik, és sajnos kegyetlen mutyik zajlanak a gyógyszerész érdekek mögött.


nekem érvelhetsz akárhogy, azt ne mondd, hogy ha a fejeseid számára nyilvánvalóvá válik, hogy a készítményeiket rengetegen el fogják hagyni, mert van bevált módszer, akkor nem úgy állnak a dologhoz, ahogy.


hiteleskedhetsz itt jobbra-balra, sajnos ez a kemény igazság.


mocskos egy világ.


te meg a hipnózisában vagy, mert neked úgy a legkényelmesebb.


a nagy vezetők meg olyan szert használ(tat)nak rituáléjukhoz, ami nem sokban különbözik a petróleumtól.

jó hogy nem technokollal koccintotok. a mechanizmus ugyanaz:mérgezés, agysejtek meghalnak, te meg bebódulsz.


aki meg nem iszik, azt kinézed a csürhéből.

2014. febr. 9. 11:19
 42/69 A kérdező kommentje:

látom a jósműsornak előbb hiszel, mint a józan észnek


bizonyítottan bevált, és én nem vagyok abban a helyzetben, hogy úgy legyintsek erre, mint te


nekem érdekem h jobban legyek, és ha egyszer körülöttünk mindenhol működik, akkor miért vagy ilyen sötét ?


ámert téged nem érint


nézd a jósdáidat


meg a tévésoppot


mink meg majd kivándorlunk


ebből a közönyből

2014. febr. 9. 11:30
 43/69 A kérdező kommentje:

egyébként ennyit tudsz sajnálni


fogd már föl h senkit nem érdekel h te mit sajnálsz


attól nekem nem lesz jobb, hogy sajnálsz, úgyhogy feleslegesen írod


ezzel a sajnálattal az orvosok se mentek sokra


ja és ha rákos leszek, nem fogom kemóztatni magam se így, se úgy


csak mert itt az atom a menő, nem állok be a sorotokba.


nem is csoda, hogy ennyien kimennek innen, a magadfajta csak visszahúzza őket, semmi építő, csak a kelletlen, kiszámítható kommentárok, öregem semmi nem kell belőled


poénkodj csak tovább a haverjaiddal, és sz*rd le mi megy itt, ahogy kell.


nincs kapacitásom, h elhagyjam az országot, úgyhogy csak a te közönyös kommentjeid maradnak


pedig szeretnék már én is jobban lenni

2014. febr. 9. 11:37
 44/69 A kérdező kommentje:

különben meg számos oldalon hosszú lista van róla, mire írják fel.


okostóni


szakmai írások tömkelegének a forrása mellette


de pont az vagy amit eddig írtam


se lát se hall


csak bégeti amit hallott

2014. febr. 9. 11:42
 45/69 A kérdező kommentje:

csak mert egyszer a kedvenc lexikonodban azt olvastad róla, hogy Indiában érzéstelenítésre használják, még nem kéne ilyen leépítően hozzáállnod.


azért mert csak ennyit írt róla a könyved, attól még ennél sokkal több a valóság.


nem elég, h laikus vagy, még beszűkült is


unom már, hogy nekem mindig ezeket a négy éveket kell várnom, miközben a magadfajták lihegnek a nyakamba


nem érdekel mit hiszel, mit nem


nem érdekel az értékrended, jobban akarok lenni

2014. febr. 9. 11:51
 46/69 A kérdező kommentje:

az ilyen masszanép emberének mint te csak 20 év múlva esik le a tantusz


amíg a larousseban nem találod, addig hiába rágják meg helyetted is mi ?


kongó tönk a fejed helyén

2014. febr. 9. 11:56
 47/69 A kérdező kommentje:

és megint ez komolyan mint a birkák:


fájdalomcsillapításra a magas thc-tartalmú növények, a sativák valók..

tudod, amit a feketepiacon kapsz


de attól még hogy te csak azt szívtad, létezik indica növény is.


hiába mondom, hogy itt nem a közbutított fogalmáról van szó, itt tényleg csak süket birkák vannak.


mondom !

Sativa-sok thc, pszichedelikus

Indica-sok cbd, gyógyászati


ne legyetek már ekkora mamlaszok

2014. febr. 9. 12:06
 48/69 anonim ***** válasza:
Amúgy komolyan azt hiszed, hogy a helyesírási hibáktól hemzsegő, mondatonként új sorba írt mondandódat bárki is el fogja olvasni? Írd le normálisan, helyesen és egy rohadt hozzászólásba, ne tízbe. Ne vedd személyeskedésnek... illetve veheted annak, de én így tényleg nem olvasom el :D
2014. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

Kedves kitartó Kommentáló !


Már elég sokszor jelezted felém, hogy az írásomat szintaktikailag minősíthetetlennek találod. Ezért kicsit megpróbálom összeszedni magam egy válasz-üzenet erejéig, amiben csak Neked fogom elmondani a jelenlegi helyzetet, bár lehet annyira nem foglalkoztat a dolog.


Általános és alapvetően hibás megközelítés egy kalap alá venni a magas THC-tartalmú kannabiszt az orvosi marihuánával, ami lényegében egyáltalán nem arról nevezetes, hogy az ember elszáll tőle, röhög, meg módosul a tudatállapota.

A magyar leírások egymásnak ellentmondóan különböznek a Sativa illetve az Indica növények THC-CBD tartalom arányát illetően. Olvastam egy fajtáról, ami 10%-ban tartalmaz CBD-t, és 0.01%-ban THC-t, a neve Charlotte's Web, többek közt arról híres, hogy nincs tudatmódosító hatása. Egy ovis kislányról kapta a nevét, aki súlyos epilepsziában szenvedett, és ezzel a Sativa növénnyel kezelték ki belőle.

Sajnos a jelenlegi jogszabályok tiltják a THC-mentes, jótékony hatású kannabidiolban gazdag növények használatát is, amit a magam részéről súlyos hibának és kegyetlenségnek tartok.

Ami a skizofréniát illeti, eddig egy ember kutatását találtam fent a neten, ami antipszichotikus tulajdonságaival kapcsolatos. Marcus Leweke pszichiáter Mannheimből, Németországban. A kísérletei igazolták, hogy a szer beválik, és mivel nincsenek káros mellékhatásai, sokkal előnyösebb kezelés a gyógyszerekkel szemben (amelyek lényegében idegműködés-gátlók) mindamellett, hogy (bizonyosság hiányában) felelőssé teszik a pszichiáterek a marihuánát a betegség kialakulásáért adott esetekben. Pont ez a baj, hogy a magyar pszichiáter hallani sem akar kenderről, álláspontja a törvény nyomása alatt van.

Nem tudom, érzed e a súlyosságát a helyzetnek.

2014. febr. 16. 23:34
 50/69 anonim ***** válasza:
Kövezz meg, de pár oldallal előrébb írták, hogy a skizofrénia kezelésére kendert használni ostobaság, mert csak ront a helyzeten. Egyébként meg még ha hatásos is lenne, akkor sem értem, miért nem lenne jobb elkülöníteni azt a vegyületet, ami gyógyít és utána sokkal könnyebb adagolást lehetővé tevő tablettás kiszerelésben adni a betegnek.
2014. febr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!