Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti elmondjátok az ismerőseitek...

Ti elmondjátok az ismerőseiteknek, hogy kire szavaztok, vagy titkoljátok? Itt felvállalnátok?

Figyelt kérdés
Kire fogtok szavazni, és miért?
2014. febr. 3. 22:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én pl nem csinálok ebből nagy ügyet, rokonoknak is, ismerősöknek is elmondom, hogy én melyik párta szavazok, persze egyből vita tárgya lesz :)
2014. febr. 3. 22:13
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondom nekik mindig, hogy lenézem az összes pártot és egyikre sem szavazok. :))
2014. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még magam sem tudom, hogy kire fogok szavazni. Nem szeretnék itthon maradni, mert az csak a Fidesz eredményeit javítja (ja, kb 0,0000000001%-kal, de akkor is), de nem is látok olyat, akire nyugodt szívvel szavaznék.
2014. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szavazok. A szavazás cinkosság a rendszerrel. Különben sem értek egyet egyik párttal sem!
2014. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Rokonoknak, közeli barátoknak elmondom, távolabbi ismerősöknek nem hozom fel a témát, de ha megkérdeznék, akkor megmondanám, hogy a Fideszre. A jelenlegi pártokat elnézve, ők a legjobb választás szerintem.
2014. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem szavazok, és amint anyagilag megtehetem, tervezem a kivonulást. Ma már magyarként sem előnyös Magyarországon élni.
2014. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

En elmondom, ha kerdezik, de vitakba nem megyek mar regota bele, mert nincs ertelme.

egyebkent Fidesz

2014. febr. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

én azért óvatosabban bánok ezzel a dologgal, mert én is észrevettem magamon, hogy ha valakiről kiderül, hogy milyen a politikai állása, akkor megítélem


a fideszeseket agyatlan maffiapárti birkáknak tartom, a jobbikosokat bárgyú mesevilágban élő agresszív kismalacoknak, szocikat meg szerencsétlen, fantáziátlan trottyoknak


viszont azt vallom, és úgy gondolom, hogy átlátom, hogy most a nemzet legelemibb érdeke, hogy ezt a maffiát, amíg tudja, lerázza magáról, erre most jelenleg az amúgy ótvar béna összefogásra szavazással van egyedül esély, és csak azután lehet olyan luxusvágyakról álmodni, hogy arra a pártra szavazzak, akit arra érdemesnek tartok


szóval én azért kerülöm a témát olyannal, akiről nem tudom, hogy melyik kasztba tartozik, mert én magam tartom őt utána félmagyarnak

2014. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Én még nem tudom, hogy kire szavazok, nagyjából minden pártnak van jó és rossz ötlete is. Egylőre a fidesz vezet, mert rajtuk kívül mindenki meg akarja szüntetni a családi adókedvezményt és az egykulcsos adót.
2014. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

csak ovatosan, akinek kin van viktorio kepe a nappaliba, inkabb terelem a temat :)

akikre raerzek, h 1 szekerbe utazunk, eleg jokat beszelunk.

2014. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!