Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti elmondjátok az ismerőseitek...

Ti elmondjátok az ismerőseiteknek, hogy kire szavaztok, vagy titkoljátok? Itt felvállalnátok?

Figyelt kérdés
Kire fogtok szavazni, és miért?
2014. febr. 3. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A családban nem mondom el, lehet, hogy még páromnak sem, mert ők másképp gondolkoznak, mint én. Konkrétan én még nem is tudom kire fogok szavazni, de nagy az esély rá, hogy valamelyik ici-pici pártra csakis fricskából. (pl. cigánypárt vagy Thürmer pártja) A Jobbik ígért programja tetszik, de nem tudom, hogy tudnák megvalósítani vagy betartani, amiket ígérnek, bár őszintén erre kíváncsi is lennék. Nekünk nem lett jobb az elmúlt 4 évben, sőt sokkal kevesebb lett a bevétele a családnak, így én a fideszben ugyanúgy csalódtam, mint előtte az mszp-ben, így ezekre nem szeretnék szavazni.
2014. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem hozzászólóval. Már én sem bízok olyan pártokban akik voltak.


És ezért a Jobbikra szavazok, mert kisebb pártokra nem jó, ugyanis biztosan nem nyernek. A Jobbik pedig még nyerhet választásokat, lehet változás.


Családdal csak kis vita van, ugyanis nem tudnak olyan érvet mondani amit ne tudnék cáfolni:D aztán cuppogás és ennyi:)

2014. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Jobbik :P
2014. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyanokra akik a többséggel törödnek nem pedig a gazdagok zsebét tömik, szociálisan érzékenyek enyhítik a szegénységből, munkanélküliségből fakadó társadalmi és szociális gondokat ,és próbálnak segíteni mindenkinek valamilyen módon.
2018. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!