Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Legyen közvélemény kutatás? Paks2

Legyen közvélemény kutatás? Paks2

Figyelt kérdés
Én már teljesen bizonytalan vagyok abban, hogy mi lenne a jó, most megírtuk Putyinnal a szerződést de nem kérdeztem a magyarokat.. kellett volna? Most mit csináljak? ne legyen Paks 2 vagy legyen ?
2014. febr. 4. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Azt akarod, hogy mi mondjuk meg neked? :)
2014. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
wut?
2014. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Mond már meg , szerinted normális egy olyan gondolat , hogy egy olyan porbafingó senkiktől mint én is, akinek a szakmai tudása az elektromosságnál , kimerül abban hogy ,az a fázis ami ráz is, szavazzak egy nukleáris erőmű sorsáról? Szerintetek mi a jóistenért választunk meg egy kormányt ,legyen az Fideszes ,vagy éppen Sátánimádok pártja , akik hülyére tanulták magukat az egyetemen. Azért ugye hogy mérlegeljenek ,döntsenek,vezessenek minket. Most meg mi az ábra? Vegyük ki a kezükből a gyeplőt? De a döntéssel járjon felelősség is. Ha nem jó, esetleg a törlesztésbe be lehet vonni egy két stadiont és esetleg,bankbirodalmat,és aki tévedésből rossz helyre irta a nevét.. hát terméskövet is kell valakinek bányászni.
2014. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell, már a legokosabb ember a földön (OV) eldöntötte, hogy az oroszokkal kötünk szerződést ellenpályázat nélkül. Ezt kell elfogadni, mert a fideszes politikusok egytől egyig azt mondták, hogy az orosz fél tenné a legjobb ajánlatot, anélkül, hogy a többit meghallgatták volna. Punktum.
2014. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
nem, én nem támogatom az atomot
2014. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es



""Nem kell, már a legokosabb ember a földön (OV) eldöntötte, hogy az oroszokkal kötünk szerződést ellenpályázat nélkül""


Nem (OV) döntötte el, hogy az oroszokkal kötünk szerződést hanem 1008-ban Bajnai Gordon, Mesterházy Attila, Gyurcsány Ferenc.


[link]

2014. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1008-ban bocs! - helyesen 2008-ban!
2014. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem lehet népszavazással eldönteni mert az emberek nagy része csak érzelmi alapon döntene. Egy ilyen kérdést szakembereknek kell eldönteni
2014. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugye szerintetek azért kéne szavazást tartani,mert az ötösfogat (GONOSZOK) úgy akarják.Hát ennyire beléjük vagy gárgyulva,hogy még az se számít,hogy uralmuk idején ezek is azt akarták?
2014. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Erőmű az kell.


De úgy hogy több ország is pályázzon rá, amik közül szakértők választják ki a legjobb ajánlatot.


Ne titkosítsanak semmit.


Meg kíváncsi lennék az orosz hitel éves kamatára is :D

2014. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!