Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Liberálisok, melyik pártra...

Liberálisok, melyik pártra fogtok szavazni, és miért?

Figyelt kérdés

Nem igazán követem a politikát, de alapvetően liberálisnak tartom magam, és szeretnék körültekintően dönteni. Sajnos a médiában megjelenő híreknek nem nagyon lehet hinni, ezért kérdezlek titeket, akiknek hasonló elképzeléseik vannak.

Utánanéztem az MLP-nek, és amit írtak a saját oldalukon (pl a környezetvédelemről és az emberi jogokról) az nagyjából tetszett, de nem tudom, hogy nem-e keveredtek bele valami korrupciós, vagy más ügyekbe.

Azt sem tudom, hogy milyen alternatívák vannak még rajtuk kívül.

Ami nekem fontos, az a már említett környezetvédelem és az emberi jogok, de érdekelne az, hogy mit terveznének a gazdasággal kapcsolatban, a munkahelyekkel és a munkanélküliséggel, az adókkal és az egészségüggyel. (Azt hiszem ezt felesleges kifejteni.)

Valamint nagyon fontos kérdés a katonaság. Nagyon remélem, hogy azt nem akarják visszahozni. (Bár egy szabad elvű párttól elég furcsa lenne, de szeretnék meggyőződni róla, hogy nem.)

Tehát mit ajánlanátok, mire érdemes szavazni.



2014. febr. 8. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

02-11 02:55


Ha-ha, micsoda csodálatos jobbik-vicc.

2014. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!