Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Április 6-án kire, melyik...

Április 6-án kire, melyik pártra szavazol, és miért? Kort és nemet is légyszíves.

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 23:13
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Fel kéne már fogni, hogy ennek az országnak már rég vége van, lehet ez nem tetszik de ez így van, semmi nincs már magyar tulajdonban sem a gazdaságunk semmink még a szent koronánk sem, mindent szétloptak, illetve eladtak. Itt már csak a magyar emberek azok akik tényleg magyarok, akik a multiknak igáznak. Az Eu-ból jönnek a parancsok. Teljesen mindegy kire szavazol (ők csak bábok), jobb nem lesz maximum rosszabb. Ha a fidesz nyer már pedig ők fognak akkor folytatódik tovább a mutyizás, ha az mszp vagy nem tudom most hogyan hirdetik magukat akkor ugyan úgy vándorolnak majd ki a pénzek mint eddig,(ez a bal oldal amúgy is kész vicc) ha pedig a jobbik akkor szembe mennénk az eu-val amit úgy se tudnánk megnyerni. Inkább azt az időt amit erre szántok töltsétek hasznosabban.
2014. márc. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
28%

Téged és mindenkit aki ilyen rémhírterjesztő,tudatosan rosszakaratú, látogasson meg az Isten.

Ne féljetek,menjetekés szavazzatok lelkiismeretetek szerint. Vedd figyelembe,hogy segített ez a kormány a legjobban rászorultakon. Mindent megtett,amit megtehetett.

2014. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
Valóban mindent megtett amit megtehetett. Csak pont nem a rászorultakért, hanem azokért, akik egyáltalán nem szorultak rá. Más hírforrásokból tájékozódunk.
2014. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
43%
Az biztos,hogy más híforr-ból tájékozódunk,mert én a tapasztalatomból..Most hajléktalan lennék,ha te drágalátos" möszöpöd lenne korm.-on Amillyen kiváló nagy szeretettel viseltettek a 8 év alatt a sját zsebükhöz, a vörösiszap károsultja is mehettek volna Kukutyimba zabot hegyezni. Persze írhatok én akármit is,Hisz kifejtette Szolzsenyicin,milyen bőségesen gazdagok a komcsik a "bőrben".
2014. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 PearlDiver válasza:
88%

Én a Kétfarkú Kutya pártra szavaznék, ha lehetne (sajnos nem jegyezték be őket). Így maradt egy rakás kispárt, akik csalással állítottak listát, maradt a sokszorosan hitelvesztett baloldal, a hitelében megingani kezdő kormányoldal, a kitudjamileszhahatalomhozjutnak Jobbik, meg a zöldfülű (éééérted:) ) LMP kábé. Most akkor hogy válasszak? Aki már bizonyította az alkalmatlanságát, az azért nem akarom, akinek még nem volt alkalma bizonyítani, az necces hogy meg tudja-e csinálni, amit tervez.

Szóval még nem tudom, hogy kire fogok szavazni. Hajlok a Jobbik felé, mert azért remélem hogy kormányt nem fognak alakítani, amíg nem konszolidálódnak még kicsit, de ha nem lesz Fidesz-kétharmad akkor kontrollt jelenthetnek a kormány számára.

24F

2014. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

A Munkaspartra szavazok!

21/F

2014. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Aki nem a FIDESZ-KDNP-re szavaz,akár el se menjen. Minek fáradni feleslegeen.
2014. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!