Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Első szavazóként kire szavazza...

Első szavazóként kire szavazzak? Gyurcsányra vagy a Fideszre?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem követem a politikát, azt sem tudom milyen pártok indulnak. Nekem azt mondták hogy vagy Gyurcsányra vagy a Fideszre szavazzak, a többi elvesztegetett szavazat. Szóval melyikre?

2014. márc. 4. 11:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Ha szavazni akarsz, akkor nézz utána a pártoknak, legalább a három legnagyobbnak (Fidesz, Összefogás(MSZP), Jobbik) és csak azután válaszd ki, hogy kire szavazol, ne mások véleményére alapozva válassz.
2014. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem elvesztegetett, de ha tényleg gőzöd sincs akkor inkább senkire!
2014. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
Jobbikra:)
2014. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
látszik hogy fogalmad sincs, szóval ne hallgass másokra előbb nézz körül. Fletó csak egy minipárt elnöke, nem lesz miniszterelnök.
2014. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Pont erre a kettőre ne. Mindenki azon morgolódik folyamatosan, hogy 24 éve cserélődik folyamatosan ugyanaz a két galeri, és mindenki csodálkozik, hogy nem jutunk előrébb. Szóval pont ezekre (Gyurcsány/MSZP, Fidesz) ne. Nézz körül a többi között. Ott van pl. az LMP, mint még viszonylag esélyes alternatíva, ill. pl. a Jobbik, ha nem áll távol tőled a vallási irányultságuk és az időről időre kivillanó szélsőséges megnyilvánulásaik. De ha akár a kisebbeknek is esélyt adnál, akkor érdemes pl. a Kalózpártot is fontolóra venned, mint messze a legmodernebb formációt mind közül - bár tény, hogy jelenleg szinte láthatatlanok és alig tud róluk bárki is. De ha utánuk jársz és megtetszik, amit képviselnek, úgy ezen természetesen te magad is segíthetsz.
2014. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
"Gyurcsányra" nem is tudsz szavazni, sehol nem fogod látni ezt a nevet a szavazólapon! A szavazás nem így működik!
2014. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
43%

Amiket felsoroltál azok,egy eltűnt kor itt ragadt maradékai!

Ha azt szeretnéd hogy jobb legyen neked a későbbiekben,akkor szavazz a Jobbikra!

Ha megkérdeznék gyere sem tudsz dönteni,akkor tegyél fel néhány kérdést néhány embernek,hogy lopott e a Fidesz,MSZP,Jobbik,, hazudott e a Fidesz,MSZP,Jobbik!

Szerintem a Jobbikra senki nem tud efféle dolgokat mondani!Ezért hát győzzön a Jobbik!!!!!!!


f/28

2014. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
vagy nézz utána vagy ha meg téged nem érdekel akkor szavazz valami kisebbre, hogy legalább bekerüljenek. :)
2014. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
49%

Először azzal legyél tisztában, hogy bárkire teszed a bizalmadat, ugyanolyan kárt okozol az országnak továbbra is, mint az a pár millió szavazó társad akik majd elmennek szavazni.

Tehát akiket említettél csaló mind, az újak meg komolytalanok és nem tartom jó ötletnek hogy pár évig szépen felhizlalják a zsebüket a pénzünkön.

21F

2014. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a 4 közül érdemes választani ezek biztos bekerülnek:Együtt 2014,Fidesz,LMP, Jobbik, a többi szerintem is elvesztegetett szavazat, ha a két nagy párt közül nem tudsz választani akkor válaszd az LMP-t vagy a Jobbikot az egyik a bal a másik a jobb oldalt támogatja.
2014. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!