Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek is híreket van...

Szerintetek is híreket van tele minden az ukrán eseményekkel?

Figyelt kérdés
Konkrétan ha egy légy fingik Ukrajnában, akkor már a csapból is az folyik. Nem túl elcseszett ez, hogy pont a választási évben csinálják? Persze, eddig is minden úgy volt, hogy az emberek ne a (magyar) politikával foglalkozzanak, hanem pl.: kisállat született itt, raboltak ott, öltek itt. De pont most választási évben? Ez nem gondoljátok, hogy finoman szólva is sz*rul jött ki?

2014. márc. 7. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Egy szomszédos ország kötélen táncol, hogy háború lesz-e vagy sem, és ez minket is érint. Engem pl jobban érdekel, hogy mi történik ott, lesz-e hidegháború ésígytovább mint az, hogy az ellenzék megint milyen módon próbálja méginkább ellehetetleníteni magát, vagy a jobbikról miként felejtenek el megint hírt adni.
2014. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Gondolod az ukránok azért csinálják, mert nálunk választások lesznek? Szarul jött ki, hogy majdnem háború lett? "Szerintetek is híreket van tele minden az ukrán eseményekkel?" - ez milyen nyelven van?

A gondolatmeneted is, meg a fogalmazásod is borzasztó!

2014. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:

És ez a bukott baloldal, vagy a komisz Fidesz összeesküvése szerinted? Csak hogy tisztán lássunk.

Amúgy a választás évében milyen híreket szeretnél látni a tévében? Én sokkal inkább nézem a zsiráfbébit, mint a szembenálló felek mocskolódását.

2014. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Először is, csak egy kérdés én meg pártatlan vagyok. Másodszor a megfogalmazásom: telefonról írok, így sokszor magától kijavít és ha nem figyelek ez lesz. Egyébként ez lett volna a kérdés: Szerintetek is elég zavaró, hogy minden tele van az ukrán eseményekkel? És megértem 1-es, ha valaki elkötelezett, hogy mindegy mi lesz, nekem ez a kedvenc pártom és erre szavazok, vagy éppenséggel nem megy el szavazni ( vagy netán külföldön él ) azt jobban érdeklik ezek az események.
2014. márc. 7. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy nem muszáj elolvasni / megnézni / meghallgatni az erről szóló híreket. A médiának most kapóra jön, mert az emberek ráharapnak, és nekik ebből jön ilyen-olyan úton a pénz... Elég megnézni sokszor internetes hírportálok milyen hatásvadász címekkel veszik rá az embereket, hogy elolvassanak valamit, igazából arra megy ki a játék, hogy vannak az oldalon hírdetések, és ha valaki megnyitja az adott oldalt, akkor a hirdető fizet a hírportálnak valamennyi jutalékot, tv, rádiaó is így megy, csak ott ugye a műsorszünetek közti reklámért megy a pénz.
2014. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos. Kövesd a ft árfolyamot, mennyivel mozdul meg minden nap. Mivel az országunk nagyrészt exportál, így minket érint.

Ha meg háború lesz első sorból nézheted végig, ugyanis behívnak téged is meg azt a közel 2-3 millió vagy talán még több hadköteles férfit. Én a helyedben emiatt aggódnék. Én hál' istennek, még akkor kaptam "háború esetén sem hívható be" kategóriát, mikor még volt sorozás.

Ha te nem voltál sorozáson, téged 55 éves korodig bármikor behívhatnak.

2014. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: majd ha a jobb oldalamon Orbánt, a bal oldalamon meg Gyurcsányt tudhatom, 1-1 zászlóval a kezükben és persze a többi politikus mi 3-onkat követ. Úgy akár az első sorba is megyek. Viszont amíg ez nem így lesz, addig én dezertálok, sőt, be sem vonulok!
2014. márc. 7. 23:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem te döntöd el, ha behívnak menned kell vagy börtön, mivel Katonai Bíróság dönt ilyenkor minden kiszabott évet duplán kell leülni.

Ha nem mész be 24 órán belül országos körözést adnak ki.

2014. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na megnézném abból a 2-3 millióból mennyien mennének, az orvosoknak hirtelen megtelne a zsebe a különféle papírokért amivel felmentik az embereket.
2014. márc. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak a sereg orvosa menthet fel. Engem is 2 orvos vizsgált meg, nekem volt egy gyerekkori comb műtétem. Megmutattam a sebhelyemet, meg a papírokat, és mondták, hogy felejtős a sereg. Majd a 3 fős bizottság megnézte és jóváhagyta.

Viszont ha háború van, és aki járni tud azt beviszik, ott nincs mindenféle kivételezés.


Azt hiszed a körzeti fel tud menteni, vagy az Sztk orvos? Ne nevetess...

2014. márc. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!