Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mégis hogy akarnak versenyezni...

Mégis hogy akarnak versenyezni a Jobbikkal?

Figyelt kérdés

Megnéztem a Jobbik pécsi lakossági fórumát:

http://www.youtube.com/watch?v=azUHav78Uqg


Hogy akar a többi párt ezekkel versenyezni? Ez volt a legprofibb lakossági fórum amit valaha láttam. Lényegretörő, érthető, kivetítővel együtt..


Ráadásul ez már az ötödik(!) fóruma volt aznap, ennek ellenére úgy beszélt Vona minta most kelt volna fel kipihenten. Vonának egyébként megdöbbentően jók a "szónoki" képességei. Miért van ez? Annyira érthetően és világosan tud beszélni az emberekhez, sehol nem láttam ehhez foghatót.


Szóval süllyed Gyurcsány, jön fel a Jobbik, mi lesz így srácok, lányok?? A Jobbik elszabadult! :D



2014. márc. 9. 14:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tetro olvasd újra a saját kérdésed és megérted honnan.

Azt kérdezted élete során egyszer.

2014. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 tetro ***** válasza:

17.50

nem, nem értetted. honnan van az infód? hasra csaptál?

2014. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
egy marék ember megy el az ilyenre csak.
2014. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

Hát szerintem k#rva nagy beszédet tartótt Vona, nem is tudtam hogy ilyen nagy szónok.

Ha igy halad 2018-ban tényleg õ lesz a miniszterelnök.

2014. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

"egy marék ember megy el az ilyenre csak."


Az egész országban egy marék ember él már csak.

2014. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, Vona tudja, hogy te ezt szeretted volna hallani. Ezt mondta. Ebből nem következik, hogy ezt gondolta is. Ez már sokszor bebizonyosodott.

Aki szokott előadásokat tartani, tudja, hogy figyelni kell a hallgatóságot. El se hinnéd, a pulpitusról ez mennyire látható. Akinek van érzéke, minél többször mondja, annál profibb. A reakciók csiszolják a szövegét, hangsúlyait. Hidd el, minden jó előadó a nyolcadik előadását jobban mondja, mint az elsőt. Mindegy miről beszél, jobbról, balról, vagy éppen a kukacok szaporodásáról.

De abban igazad van, hogy kell a jó előadás, mert sokakat győz meg a szép beszéd. A tartalma nem érdekes, a többség nem is érti, nem is figyeli.

2014. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Láttam Gyurcsány fórumából 4-5 percet, elég röhejes volt. Feldobott valamit, aztán váltott másra, majd lezárta egy érzelmi kiugrással és a hallgatóság el kezdett hevesen bólogatni (persze semmi választ nem kapott, csak egy érzelmi pluszt). Olyan, mint amikor egy kedvenc előadó vacak vicce után felhördül a nevetőgép és óhatatlanul nevetned kéne, különben kiesel a ritmusból.
2014. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hitler is jó szónok volt...
2014. márc. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én az esztergomi lakossági fórumot láttam, hát le a kalappal! Tényleg érthető és lényegretörő a beszédjük. Amúgy szerintem egy esélyt mindenképpen megérdemel a Jobbik. A FIDESZ és az MSZP már kellően tönkretette ezt az országot, és még 4 év hatalom kéne valamelyiküknek, és az ország menthetetlen lenne. A Jobbiknak pont most lenne itt az esély bizonyítani. Amúgy még mindig sokan szidják a Jobbikot, pedig tényleg tönkretette a FIDESZ meg az MSZP az országot. A Jobbik még nem volt hatalmon, szóval elég alapozatlan szidás ez néhány ember részéről. Egy esély kell nekik, és ha semmit nem tennének le az asztalra, akkor azt mondom, jó szidjátok, de így?! Jelen esetben a Jobbik lehet Magyarország egyetlen esélye! Na és, hogy miniszterelnöknek Vona Gábort jelölték a Jobbik élén, ez is teljesen jó döntés, hiszen mint a kérdező is leírta, jó szónoki képességekkel rendelkezik, érthetően, világosan beszél.
2014. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Előző vagyok! Még annyi, hogy az esztergomi lakossági fórumban elmondta, hogy ha kell, minden nap szervez több lakossági fórumot is több településen. Ha ezt egyesítjük a jó szónoki képességével, világos, érthető beszédével, reméljük annyira feljönnek, hogy nem tud majd velük a többi párt versenyezni! :)
2014. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!