Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudnátok segíteni Jobbikkal...

Tudnátok segíteni Jobbikkal kapcsolatos kérdésekben?

Figyelt kérdés

Mi a véleménye a Jobbiknak ezekről? Töri órára kellene a mostani választások miatt. Köszönöm!


-Paksi atomerőmű bővítés orosz hitelből, orosz céggel

-Oktatási reform

-Holokauszt emlékmű

-Korrupció

-Munkanélküliség, kivándorlás, közmunka



#választás #Jobbik #történelem #korrupció #munkanélküliség #holokauszt emlékmű #oktatás reform
2014. febr. 28. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Keress videót egy Jobbikos lakossági fórumról, ott végighallgathatod, hogy mi is a véleményük ezekről a dolgokról.
2014. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan nem vagyok Jobbikos de röviden összefoglalva:

-Az atomerőművet támogatják, ha jól emlékszem az oroszokkal való kapcsolatot is, viszont azt ők is kifogásolták hogy nem nyilvános a dolog.

-Oktatási reform, ez a téma nem igen érdekel senkit sem a tanárokon kívül így nem tudom.

-Holokauszt emlékmű, na azt biztosra lehet venni hogy ebbe a kútba történő végtelen pénzöntést leállítanák, sőt.

-Korrupció, szerintem logikus hogy utána fognak menni az elmúlt 24 év összes mutyijának.

-Munka hát igen, ez egy komplexebb dolog mert több mindennel függ össze, azt tudom hogy a közmunka programmal nincs bajuk, viszont ebben a formában így nem hiszem hogy megmaradna alattuk.

Támogatnák a MAGYAR gazdaságot, a MAGYAR vállalkozókat, a MAGYAR nemzeti össztermék növelését, ebbe már úgy gondolom sok minden benne van.


[link]

2014. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

"Keress videót egy Jobbikos lakossági fórumról, ott végighallgathatod, hogy mi is a véleményük ezekről a dolgokról."


Ez a maximum, amit egy jobbikostól kapsz segítség gyanánt. Ők maguk sincsenek tisztában imádott pártjuk programjával, irányvonalaival.


Egyébként nem nagyon hiszem én azt, hogy ma Magyarországon létezik olyan töritanár, aki jobbikos pártprogramot akar bevasalni a diákjain, szóval a kérdés egy nyilvánvaló kamu.

2014. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
A programjuk szépen hangzó álmodozás, megvalósítása lehetetlen.
2014. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
léci meséld el mi a lehetetlen a programjukban
2014. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor az én (2es) segítségem az mi?

Nem vagyok párttag csak szimpatizáns.

És honnan tudod aki írta hogy nézzen videót, az Jobbikos?

De segítek én:

http://www.youtube.com/watch?v=7ss9wyPpnGE

2014. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Paksról: [link]


Oktatás: [link]


Holokauszt: [link]


Munka,korrupció: [link]

[link]

[link]

2014. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Az iskolákba tilos bevinni a pártpolitikát. Ne válaszolj semmit, hanem jelents fel a tanárt a tankerületnél, mert ez súlyos szabálysértés.
2014. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

ma 18:35


Ezt írtam én is, de -ki nem találnád- a b.ar.omarcú jobbikos kretének lepontoztak :))

2014. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%-os, te az előző kérdésnél még jobbikos voltál, most meg szidod őket? Nincs jobb dolgod, mint itt szidni mindenkit és égetni magad, kicsit troll?
2014. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!