Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van a Fidesznek valami konkrét...

Van a Fidesznek valami konkrét programja a következő 4 évre?

Figyelt kérdés

Eddig amiket láttam lakossági fórumokat az 3 féle dologról szólt:

- mit tettek az utóbbi 4 évben

- megvédik a rezsicsökkentést és folytatják

- miért ne szavazzanak az emberek más pártokra


Jó, de mi a 4 éves reális terv? Nem mintha az "összefogásnak" lenne, de az egy másik kérdés.



2014. márc. 10. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, íme: [link]
2014. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Olyan pártnak minek program, amelyik a választási törvények módosításával bebiztosította a hatalmát?
2014. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azzal nekem nem lenne bajom, ha egy ország nem csak az EU-val köt üzletet, hanem kifelé is tekint. De valami konkrét fejlesztési és adópolitikai terv van?
2014. márc. 10. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem védem az összefosást, de nekik pont, hogy valamelyik nap publikálták. Tájékozódni kellene. Viszont az igaz, hogy a fidesznek nincs. 2010-ben sem volt.


Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy nem a fidesz a jó, hanem az ellenzék a nulla.

2014. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

A Fidesz programja a következő évekre:


- Az emberek agyát tovább áztatni a populista, kommunistázó szövegekben, amíg már senki nem lesz hajlandó gondolkodni.

- A család, barátok, támogatók, haverok, jófej polgármesterek után milliárdossá tenni még pár katonai vezetőt, alkotmánybírót, TV/rádió-csatorna tulajt és főszerkesztőt, színészt és celebet, stb.

- Folyamatos egyensúlyt teremteni az ország szétrablása és a jótékony morzsák szórása között.

- Külpolitikai és társadalmi helyzettől függően fenntartani az ellenségképeket és/vagy szükség esetén újakat gyártani.

- Totális hatalmat kiépíteni, ellenzéket megsemmisíteni.


Kb. ennyi.

2014. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

kedves kérdező!


a fidesznek nincs programja


az összefogás pártjainak meg mindnek van


az lmp-nek is van


még a jobbiknak is van, bár annak nagy része a 2010-es programjuk

2014. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

"Nem mintha az "összefogásnak" lenne, de az egy másik kérdés"


Már megint egy jobbikos urban legend. Az összefogás egy koalíció, közös programjuk nincs, csak egybevágó terveik, ezekről publikáltak egy dokumentumot múlt héten. A tagszervezeteknek külön-külön van programjuk, az MSZP-é például tavaly október óta elérhető...


De mindig a jobbikosok verik a mellüket, hogy hő há hé csak nekünk van programunk, mikor ez egyszerűen hazugság.

2014. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én csak belenéztem a legfrissebb lakossági fórumokba és ott érzékeltem, hogy pl. Gyurcsány nem konkrétumokat mond, hanem belekezd valamibe, felviszi, a hangját, majd leviszi és áttereli máshova, aztán visszatér az első témához egy csattanóval, de konkrétum nélkül, viszont mindenki felszabadul és taps. A Bajnait is néztem: "nehéz lesz, nehéz helyzetben az ország, üres a kassza bla bla"--- erre jön a cáfolat, hogy szó sincs megszorításokról. Valahogy a kommunikáció az elég gyenge, legfeljebb Gyurcsány tud érzelmekre hatni a teljesítményével, de nem igen van összhang. A Jobbiknál nincs nagy összehasonlítási alapom korábbról, bár még mindig szívesebben hallgatom a reális terveket mint a blama ígéreteket 1 millió új munkahelyről, 2 hét alatt rend leszről stb.
2014. márc. 10. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Mért eddig volt? Tisztán látszik hogy Orsóska pánikol. Vegyük elő az Öszödi beszédet merthogy 10-ben is azzal nyertünk, hátha most is bejön. Tiltassuk be a plakátokat, ne is tudjanak reklámozni. Foglaljuk le Pesten az összes teret, nehogy tüntetni tudjanak. Szánalmas narancsbőrűek, ezt már elvesztették.
2014. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!