Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a fidesz rá lesz...

Szerintetek a fidesz rá lesz szorulva a jobbikra vagy sem?

Figyelt kérdés
Az új vál. törvény alapján sztm a fidesz egyedül fog kormányozni...mert sztm ha a 2/3 nem is, de az absz. többség tuti meglesz nekik. REALITÁS! Vágyak nem érdekelnek.

2014. márc. 11. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
A Jobbik az, akinek nincs szüksége a Fideszre. A Jobbik nem ad le az elveiből, és nem fog senkinek sem a csatlósává válni, ők következetesek, és hűek önmagukhoz. Nem úgy, mint az összes többi, aki összefekszik bárkivel egy kis plusz hatalomért meg pénzért.
2014. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A kérdés nem ez volt..Nem kell a jobbikos hittérítés. Kampányolj máshol, kösz
2014. márc. 11. 18:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%

Leírtad a kérdésedben, hogy "tuti meglesz nekik" akkor mégis mi a francot kérdezel?

Itt lesz mindjárt a választás, majd meglátod, ha ezt az idõtt nem bírod ki menj nézz közvélemény kutatásokat, mégis csak magasabb szintvonaluk, mint a GyK-nak.

2014. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez csak az én véleményem..Én másokéra vagyok kíváncsi. Aki nem a kérdésre válaszol, próbál kioktatni, meg kampányol...ne írjon ide...Egyszerű a kérdés...és egyértelmű...egyszerű rá válaszolni.....
2014. márc. 11. 19:02
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
az első válaszoló pedig remekül leírta a valóságot. Nem lesz rászorulva, de ha rá is lenne, a Jobbik akkor sem fog kutyaként viselkedni. Ami nekik is tetszik azt majd ők is akarni fogják, viszont ami nem, az ellen tiltakoznak. Nem úgy, mint a két nagy párt (ha a fidesz van hatalmon bármit is benyújthat az mszp úgyis ellenezni fogja és fordítva is ugyanígy lenne)
2014. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha csak annyit akkarsz, akkor szerimtem NEM!

Na légy boldog most!

2014. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
A Jobbikra senki nincs rászorulva szerintem.
2014. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
6, a KÉRDÉS AKKOR SEM EZ VOLT...hisz jelenleg a fityisz van kormányzati pozícióban és úgy tűnik, h ez marad is...
2014. márc. 11. 19:11
 10/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor jelentem a kérdést, mert nem derül ki belőle egyértelműen, hogy mit is szeretnél kérdezni.
2014. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!