Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen MSZP-Jobbik kombinációb...

Milyen MSZP-Jobbik kombinációban érdemes szavazni a jelenlegi Fidesz ellen, hogy a leghatékonyabb legyen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 12:02
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

Holnap ez lesz mindannyiunk feladata :


[link]

2014. ápr. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Már ma megyünk leszavazni ezeket!
2014. ápr. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

#50

"Ilyenkor büszkén hordozzátok körbe a bolhát"

A bolháról annyit, hogy Simon bankszámláin annyi pénz volt, mint amekkora értékben Rogán eltitkolta az ingatlanjait. A 32 nm-es tetőkert kábé a harmadik vagy negyedik módosításban került csak elő, előtte előkerült már párszáz négyzetméter beltéren is.


#47

A trafikmutyis linkekhez elég beírni googlebe hogy trafikmutyi és fidesz. Ki fog dobni számtalan cikket amiben arról írnak, hogy Fideszes családok kaptak 6-8 trafikot, összességében pedig oligarchák kapták a jelentős részét strómanokon át. Pár elsőtalálat:

[link]

[link]


A földpályázatokról szintén elég könnyű informálódni, hála Ángyánnak, aki még idejében kilépett a Fidesz maffiából.

Friss, közérdekű adat, hogy a földtulajdonosok 10%-a kapta a támogatások 70%-át. Nagyjából tehát ekkora rész van Fidesz közeli oligarchák kezében. Itt meg is nézheted kik ezek: [link]


Remélem ma nem lesz rezsi-agyhalott az ország, és sikerül elűzni a mocsok maffia bandát. Igazából nekem mérnöki és közgazdász diplomával, saját londoni céggel és kutatói tapasztalattal, 25 évesen nem lesz nehéz akárhol karriert csinálnom. Titeket viszont sajnállak.

2014. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

És akkor on-topic, a kérdésre válasz.

Listára arra szavazzon mindenki, akit ténylegesen a legértelmesebb pártnak tart. Nekem, jobb híján ez az LMP, de a Jobbikban és Összefogásban is találok pár értelmes arcot és gondolatot.

Egyéniben viszont a szavazatátemelés miatt akkor teszel be a legjobban a Fidesznek, ha arra szavazol aki várhatóan második lesz. Ez sajna a legtöbb helyen az Összefogás, de lehet pár helyen a jobbik, 1. körzetben a Schiffer (?).

2014. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Ez mind RonWerber-MSZP típusú, nagyon durrrva túlzás és aránytalan összevetés minden szempontból. Ez a "hazudtunk reggel éjjel meg este", jól ismert MSZP-s csúsztató kategória most is!


-


"Remélem ma nem lesz rezsi-agyhalott az ország,"


A rezsi könnyítés az pénz, amit megkapnak az emberek!

Bármekkora is az az összeg. Annyival többet költhet a nyugdíjas is és a dolgozónak a fizetéséhez is hozzá adódik, mint egy bármilyen más jövedelem emelés.

Egy kormánynak ez a feladata, hogy könnyítsa a megélhetést, ahol csak lehet.


nem úgy mint az MSZP tette, amikor két-háromszáz százalékkal emelte az árakat. Az népellenes lépés volt annyi mindennel együtt!


Az MSZP kormány ezt a pénzt elvette.

A FIDESZ ezt oda adja mindenkinek.


"Nem sok az a pénz", mondják egyesek.

A jómódúaknak nem sok, de aki éppen csak meg tud élni, mert korábban lecsúszott ő is az MSZP ideje alatt, annak viszont nagyon is jól jön, még ha csak 3-6 ezer forint havonta, akkor is!


Már megint az emberek zsebében turkál aki "agyhalott"-nak nevezi azokat, akiknek bizony nagyon is jól jön, sőt életet ment a rezsi csökkentése.


Nekem is jól jön, habár már nem éhezek, mint 2008-2009 -ben ahogy akkorra sikerült nekem is lecsúsznom.

Akkor én se tudtam kifizetni a számlákat és hozzám is jött a végrehajtó.


-


"arra szavazzon mindenki, akit ténylegesen a legértelmesebb pártnak tart."


Ez így igaz, ebben ilyen formában egyetértünk.

Minden párt már bizonyított, akik képesek egy országot valamilyen irányba elvezetni,

a tőkés vagy a polgári Magyarország érdekét szem előtt tartva.


Tudjuk mi történt 2010-előtt, merre ment az életünk.


Azt is bizonyította a másik, hogy merre jutott az utóbbi években, és milyen támogatásokat adtak nekünk akkor és milyeneket most.


Mindenki ennek értelmében el tudja dönteni, hogy kit válasszon saját megítélése szerint.

Vagyis most lehet kiválasztani azt a kormányt, aki eddig bármit is bizonyított, amit korábban megtapasztaltunk.


Azt válasszuk, aki a kevesebb rosszat hozta, mert az halad a jobb, könnyebb és tartalmasabb élet lehetősége felé.


A legfontosabb, hogy tessék szíves lenni elmenni és leadni a szavazatot, mert később már csak sajnálni lehet, hogy miért is nem ment, pár ezer hasonló várakozó bizonytalan emberrel egyetemben, akikkel együtt már eldönthetik egy párt sorsát, ha veszik a fáradtságot és szavaznak!


Minden szavazat számít, mert egyes emberek véleményéből áll össze a több millió.


A lényeg, hogy szavazzunk arra aki eddig a legkevesebb rosszat tette, vagy akitől a legtöbb jót kaptuk.

Arra akitől a legtöbb jó várható a jövőben is!


Mérlegeljünk, most a miénk a szó még ma estig.

Aztán négy évig hiába is mondjuk a magunkét.. de én úgy akartam volna.


Most itt van a lehetőség és nem tart már sokáig! :)

2014. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Tehát bevallod, hogy téged is megvásároltak kilóra a rezsivel? Tudod ez az egész rezsicsökkentés milyen őskommunista húzás? Mesterségesen szinten tartott árakkal jólétet generálni?

Emellé jön a többi:

Államosít.

Oroszországhoz húz

Nem tiszteli a magántulajdont

Minden fontos tisztséget elvtársakkal tölt fel

Harcot folytat az imperialista nyugattal


Úgy tűnik itt sosem volt igény rendszerváltásra. Most sem. Bár vicces, hogy a Fidesz szavazóinak negyedét elvesztette, kevesebb szavazatot kapott mint 2002-ben és 2006-ban (amikor veszített) de addig buherálta a választási rendszert, hogy még így is kétharmad lett. Sok eurázsiai diktatúra tankönyvben fogja oktatni a húzásaikat. Itt írni-olvasni képes embereket is megtanultak megvezetni, ez valami egészen új.


Azt mondom, amit 2010-ben is: bizakodó vagyok, hogy a hatalmat nem mutyira és korrupcióra fogják használni. 2010-ben nem jött be ez a remény, remélem most be fog. Én lennék a legboldogabb, ha jól kormányoznának. A labda náluk van. Elmúltnyolcévezni lassan már csak őket lehet.

2014. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
jó most már nyugi...majd 4év múlva újra parádézhatsz itt
2014. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Ha megéli a kormány a 4 évet. A szomszéd Viktor sem húzta ki a választásokig, jó pajtások voltak a miénkkel ;)
2014. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!