Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy linux szerverem amit...

Van egy linux szerverem amit szeretnék windows 2012 -re cserélni, úgy h a jelenlegi tartalmat áthelyezném, ki foglalkozik ilyennel, kit érdemes megkeresnem?

Figyelt kérdés

Van egy elég vacakul működő linux szerverem ami a következő funkciókat látja el:

- web server, fut rajta egy weboldal.

- smtp,pop3 server +webmail.

- mysql, php

és emellé tartozik egy domain név is.


Ezt szeretném lecserélni, egy windows serverre ami már meg is van, viszont nem értek hozzá hogy miket kell beálligatni egy alap windows serveren ahhoz h működjön és hogyan kell átmásolni mindent h szintén hiba nélkül működjön.


Tudna valaki segíteni ebben, vagy esetleg ajnlani valakit aki tud segíteni és ért ezekhez?


Köszi!


2013. dec. 13. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

nos ha azt hitted copy-past akkor buktad.

olvasgass, vagy bíz meg egy rendszergizdát a feladattal.

(amúgy linuxon az egyik legegyszerűbb ezeket beállítani)

2013. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hittem, gondoltam h bonyolult, ezért is keresek olyan embert aki tudna segíteni. Az a baj h google-ban kerestem erre embert de nem találtam, akik hirdetik magukat max kliens szinten foglalkoznak a rendszerekkel.
2013. dec. 13. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

én is csak linux -al foglakozik szerver szinten...

windows -t inkább meg hagyom a (L)user -eknek.

2013. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig nincs jobb egy win95 szervernél.
2013. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
win 95 ? o.O
2013. dec. 13. 18:30
 6/10 kovpet ***** válasza:

Inkább egy Linuxost keress, aki pár óra alatt rendbe teszi a cuccod kevesebbért, mint a Windows licenc ára.


De ha mondod, hogy mit jelent a "vacak", akkor szerintem itt is összehozzuk neked a megoldás javát.

2013. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is százszor inkább a "vacak" linux szerver rendberakását jyvaslom, mint egy szutyok winfos felrakását. Ha segítség kell, csak szólj!
2013. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És esetleg tudnátok mondani valakit aki tudna segíteni akár személyesen is, mert én nem nagyon értek ezekhez a szerver témákhoz. Vagy nem tudom itt van -e lehetőség távoli asztalos megoldáshoz?

Pesten a 14.kerületben lenne egyébként a szerver, természetesen nem ingyen kérném a segítséget.

2013. dec. 14. 16:47
 9/10 kovpet ***** válasza:

Én ezzel foglalkozom, de a gyakoris tevékenységem elkülönítem a munkámtól, így nem írok neked.

De guglizz egyet vagy tedd fel ezt a kérdésed a hup.hu-n és tuti, hogy lesz sok jelentkező.

Vagy ha konkrét a kérdés, akkor kérdezz itt és szívesen segítek. Meg gondolom más is.

2013. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, mindenképpen megakarok erre kérni valakit, mert sürgős lenne és én nem értek egyátalán a linuxhoz, és most időm sincs foglalkozni vele.
2013. dec. 14. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!