Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Manapság miért gáz baloldalina...

Manapság miért gáz baloldalinak lenni?

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre, hogy a mai fiatalság körében inkább a jobboldali nézetek divatosak...

Pedig véleményem szerint szemben a konzervatív jobboldallal, a baloldal törekszik a globalizációra, a fejlődésre, a társadalmi különbözőségek mérséklésére, és sokkal nagyobb teret ad a művészetek kibontakozásának, elterjedésének, fejlődésének...


2014. márc. 22. 14:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%

Én azt veszem észre, hogy a mai fiatalság nagy része nagyon is baloldali, főleg azok, akik városokban élnek.


Elég csak elmenni egy átlag szórakozóhelyre. Én ott nem sok konzervatív fiatalt szoktam látni.

2014. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

A globalizáció miért jó?

Egyébként nézz szét a bal oldalon, hogy milyen nevek vannak ott most: kuncze? gyurcsány? bajnai? FODOR? mesterházy? A LEGALJA!


Többségükben még mindig benne van az ügynök lét, ha valami nem tetszik nekik, akkor már egyből mennek a nemzetközi bíróságra, hogy feljelentsék Magyarországot. Ez hazaárulás. És ez csak egy dolog a sok közül. Aki ezekre szavaz, az már ijesztően buta.

2014. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
2014. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 viktorvarga ***** válasza:
82%
szerintem azért gáz,mert a baloldali politikusaink csak azzal foglalkoznak hogyan halmozhatnak fel százmiliókat meg milliárdokat,ezt támogatni elég gáz.
2014. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%

"ha valami nem tetszik nekik, akkor már egyből mennek a nemzetközi bíróságra, hogy feljelentsék Magyarországot."


[link]


Szóval szerinted a Miniszterelnök Úr hazaáruló? Ha ezt Kubatov megtudja...

2014. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
1: te azzal töltöd az időt a szórakozóhelyeken, hogy végigkérdezgetsz mindenkit, hogy milyen politikai beállítottságú? Másképp meg honnan tudnád? Hülyeséget beszélsz itt is.
2014. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
És egyből skatulyarendszer. Jobb oldali - konzervatív. Ezt most hogy? Nőjetek még egy picit és meg fogjátok látni hogy nem mindenki paszírozható a végletekben levő skatulyákba. Ezért nem juttok itt soha dűlőre. Aki felszólal a rasszizmus ellen, egyből csak komcsi lehet. De ha már ott van akkor liberális is, meg mit tudom én, milyen dobozok vannak még ott. Nem kell. Ez sehova nem vezet.
2014. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

5:

Igen, akkor ő is hazaárulást követett el. Az ilyen ténykedés kimeríti a hazaárulás fogalmát, ezt remélem azért mindenki elismeri.

2014. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"szerintem azért gáz,mert a baloldali politikusaink csak azzal foglalkoznak hogyan halmozhatnak fel százmiliókat meg milliárdokat,ezt támogatni elég gáz."


És a fidesz mit csinál?

Az állandó mutyiknak köszönhetően megnyeretik a haverokkal a pályázatokat, majd teletömik a zsebüket pénzzel. 3000milliárdos magánnyugdíjpénztári összeget vettek el, amiről senki nem tudja, hogy hová lett... Azt mondták, hogy az államadósság csökkentésére használják, de az azóta is csak fokozódott!

2014. márc. 22. 15:16
 10/23 anonim ***** válasza:
12%

"1: te azzal töltöd az időt a szórakozóhelyeken, hogy végigkérdezgetsz mindenkit, hogy milyen politikai beállítottságú? Másképp meg honnan tudnád? Hülyeséget beszélsz itt is."


Nem kell végigkérdezgetni, mert látom rajtuk.

Hülyeséget pedig maximum csak te beszélsz, mert nekem mindig igazam van. Arról meg nem én tehetek, ha nem értesz egyet az igazsággal.

2014. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!