Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbánnak azért nem szabad...

Orbánnak azért nem szabad vitáznia, mert Vona elvinné a show-t, és lenne neki még 20 százaléka? (atv)

Figyelt kérdés

Mit szóltok ehhez az atv-s kijelentéshez?

http://www.youtube.com/watch?v=AHDlgVE2eyw



2014. márc. 30. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Orbánnak azért nem szabad vitáznia Vonával, mert akkor a nyugat számára legitimizálná a jobbikot, "maga mellé emelné" ezt a radikális pártot. Orbán csak bukhat egy jobbik-vitával, még ha a "vitát" meg is "nyeri", Vona meg csak nyerhet, még ha el is "veszti".
2014. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Nem tudom mi ez a jobbikos urban legend, hogy Vona valami Szókratészt is szégyenbe hozóan jó szónok, amikor egyszerűen ugyanazt csinálja, mint az egész pártja a nagy nyilvánosság előtti kommunikációban: hihetetlenül összetett problémákat egyszerűsít le 2 mondatba és arra a 2 mondatra másik 2 mondattal javasol "megoldást".


Így az elemzők szemében nem nyerhetne vitát, csak sajnos annyira birka a nép, hogy nem érdekelne senkit a tonnányi ferdítés, kontextusból kiragadás, meg nettó blődség, amit a Jobbik nevében kapnánk, elintéznék egy "Cigányok? Höhö, jól beszél ez a gyerek!"-kel, mert annyira politikailag műveletlen a szavazók nagy része, hogy ennyivel beérnék.

2014. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem Gabi pont ugyan az, mint Viki csak a jobb szélen. Szeret hangzatos világrengető szónoklatokat tartani, ugyanakkor pont ugyan azt az ellenségkép kereső paranoid propagandát folytatja, mint Orbán. Nincsenek megoldásai csak annyi, hogy zavarjuk ki a multikat, lépjünk ki az EU-ból, utáljuk a bankokat stb... Ha elolvasod a pártprogramjukat egyetlen egy tudományosan megalapozott tétel sincs bennük. Az más kérdés, hogy a választókat mivel lehetne megnyerni. Nyilván ha elég vérmesen kritizálná Orbánt, akkor sokak szemében szimpatikus lenne. Viszont ha ő kormányzott volna négy évig, nem is lenne olyan ellenzéki jelölt, aki vitázhatna vele, mert gyakorlatilag mindenkit elüldözne, vagy börtönbe záratna. Talán szegény LMP-seket nem, de ő még annyira se tűrné az ügyészségtől és a bíróságoktól az ellentmondást, mint Viktorunk. Ennyi. Gabi nem egy kbaszott hérosz, csak egy agyatlan indulatos agresszív tudatzavaros náci.
2014. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg Vona simána legjobb szónok. Míg orbi nyugat és bakok és szabadköműves háttérhatalom seggét nyalja, addig Vona a valóságról és az embereket érintő problémákról beszél. Jah és nem csókoltat kezet és nem fél kimenni az emberek közé, mint Viki.
2014. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Pali bá nem semmi kis seggdugasz lehetsz, azt meg kell hagyni.

Ha valah tartasz úgy előadást ahogy Vona és annyit teszel azért hogy ne adják el alólunk a földet "szeretett" "vezetőink" akkor majd beszélhetsz.

Addig a neved "kuss" ahogy Dr. Genya is mondaná.

www. kuss. com

2014. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Hallottam Vonát a Kossuth rádióban és összeszedett volt nem tudtak belekötni, nem hőzöngött, értelmes nyugodt határozott volt. Gondolom meglepődtek ( értsd megijedtek ) a Fidesznél, hogy hoppá hiába állítjuk róla hogy ilyen meg olyan antiszemita, stb. vitában veszélyes ellenfél.
2014. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Mondja ezt egy kis seggdugasz náci! Szerintem tanulj egy kis tisztességet!
2014. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Pali bá! Az neked sem ártana.


A kérdéshez hozzászólva: Szerintem Vona és Orbán között remek vita alakulhatna ki, mindketten jó szónokok. Azonban könnyen el tudom képzelni, hogy Vona szerezni magának néhány százaléknyi Fidesz szavazót. Orbán nem akar kockáztatni.

2014. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ordító egér.
2014. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Gondolom meglepődtek ( értsd megijedtek ) a Fidesznél"


Nem nagyon hiszem, hogy a 40-50%-os támogatottságú fidesz nagyon ijedezne a legjobb esetben is 15-20%-os támogatottságú jobbiktól.

2014. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!