Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Jobbik nyeri a választáso...

Ha a Jobbik nyeri a választásokat, akkor Gyurcsány Ferencet és Sólyom Lászlót is el fogják számoltatni, vagy csak a jelenlegi kormányzatot?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Gyurcsányt még csak-csak megértem, mert ugye a jobbikosok szemében hazaáruló stb., de Sólyom Lászlót milyen ügyekben lehetne elszámoltatni?
2014. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 David82 ***** válasza:
15%

Hát, GyF-et simán el lehetne számoltatni, de nincs értelme. Az ember nem ítélkezhet mások felett a földön, mert az ítélkezés joga egyedül Istent illeti meg. Ő az örök igazság, és belelát az emberek szívébe.

A jelenlegi kormányzat szerintem rendben van, Orbán Viktor egy angyal a szocikhoz képest.

2014. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Miről akarnák szegény Feri elszámoltatni ? Egy fillér fizetést nem vett fel miniszterelnökként, nem építtetett magának stadiont állampénzen (az állampolgárok pénzén), nem vett magának és családjának szőlőbirtokot, nem lett a nem létező apja és nem létező fiútestvére kizárólagos bányászati jogok tulajdonosa és sorolhatnánk.....
2014. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
A jobbik idén kizárt, hogy nyer. Teljesen irreális még a gondolat is. A fidesz nyer, de ennél tovább lehetetlen jósolni... ugyanúgy elképzelhető a jobbiknak a 12%, mint a 20.
2014. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés, hogy pl. Gyurcsányt mi miatt akarnák "elszámoltatni"?

Gazdasági ügyekben megpróbálták, -nem jött be!

Politikai döntésekért pedig nem lehet! A rendszerváltáskor ez volt szinte az első jogszabály amit elfogadtak, hogy a politikai felelősségre vonást eltörlik!

A Sólyom Lászlót meg én sem értem! Miért kellene?

2014. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

"Hát, GyF-et simán el lehetne számoltatni, de nincs értelme. Az ember nem ítélkezhet mások felett a földön, mert az ítélkezés joga egyedül Istent illeti meg. Ő az örök igazság, és belelát az emberek szívébe. "


Hát igen, ettől aztán biztos megijed Gyurcsány úr.

2014. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

"Hát, GyF-et simán el lehetne számoltatni, de nincs értelme. Az ember nem ítélkezhet mások felett a földön, mert az ítélkezés joga egyedül Istent illeti meg. Ő az örök igazság, és belelát az emberek szívébe."


Teljes mértékben egyet tudok érteni.

Szerintem holnaptól a bűnözőket is engedjük ki a börtönökből, mert Isten majd úgy is ítélkezik felettük 40-50 év múlva, amikor meghalnak.


Hogy addig mit tesznek, az nem számít, hiszen szabad akaratot adott nekünk az Úr, amivel mindenki úgy él, ahogyan jónak látja.


Mit nekünk pár tízezer kifosztott háztartás, pár ezer újabb hulla és néhány gyomron késelt, terhes nő. Isten majd úgy is elítéli a csúnya bácsikat a túlvilágon, ha eljön az ideje.

2014. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Sólyom László volt az előző kormány agyrém törvényhozásának legerősebb fékje, nem győzte dobálni a sok okosságot az Alkotmánybíróság elé.

És nem véletlen, hogy a Fidesz nem választotta újra, annak ellenére, hogy anno az ő jelöltjük volt... hiszen akkor a mostani kormány ámokfutását is árt volna Sólyommal...

2014. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, személyszerint engem is érdekelne, hogy mi a bajod szegény Sólyomtól? Vagy ez a kérdés hasonlatos lenne a száznegyvenmillió afgán és biciklis postas esetéhez?
2014. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem minden idők legalacsonyabb részvételű választása lesz.. és bizonya Jobbik nehúzza ezt a választást. 40 százalék körül lesznek, fidesz 20 körül.
2014. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!