Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy létezhet, hogy még...

Hogy létezhet, hogy még mindig van, aki az MSZP-re szavaz?

Figyelt kérdés
Kormányváltás? Ez vicc! Lecserélni egy rosszat, a még rosszabbra? Nem tanul a magyar ember semmiből? Visszavárja azt, amikor behozták a vizitdíjat? Egyik osztálytársam eltörte suliban a lábát, bevitte a mentő a kórházba, de addig nem csináltak semmi, amíg nem fizette ki valaki a párszáz Forintot. Mivel nem volt nála pénz, telefonálnia kellett, és apjának munkahelyéről elmenni a pénzel. Ez hiányzik vissza? Vagy az mikor 2006-ban az MSZP brutális módon verette le a tűntetést (Őszödi beszéd) Budapesten? Akkor az ország egységesen a kormány leváltását kérte, erre most őt akarjuk vissza? MSZP most rezsicsökkentésről beszél, de amikor erről szavaztak a parlamentben szinte csak ők voltak ellenük. Arról már nem is beszélve, hogy szétlopták az országot, eladtak mindent. Egyik botrány után kerültek a másikba, a vezetőik meg be- ki járnak a börtönbe. Nagy vita közepette szétszakadt a párt, de most kényszerből egyesülnek, hogy nyerhessenek? Amikor láttam egy videót az MSZP nagygyűléséről nem akartam elhinni, hogy ilyen sokan elmentek, és tapsoltak. Szerintem az idei választáson két fél közül kellene az embereknek választani. Első, hogy jó ami most van, és maradjon így. Ez esetben X a fideszhez, vagy ha valaki kormányváltást akar, az ne az MSZP-t akarja már vissza, mert ez egy vicc. Az tegye az X-et a Jobbikra, és remélje, hogy ők rendet tesznek az országban.

2014. márc. 31. 18:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Talán, mert nem mindenki szerint volt rosszabb. Mindenki el tudja dönteni, hogy melyik volt jobb neki.
2014. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Makacs emberek nem változnak.
2014. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
A tüntetés leverés pedig nem volt brutális, inkább egyes tüntetők viselkedtek úgy, mint az állatok. Kődobálás, gyújtogatás ugyebár. Békésnek semmiképp sem mondható.
2014. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azokat is leütötték, megtaposták, aki csak bámészkodó volt. Aki dobálta a követ, vagy gyújtogatott azt fogják el, de aki csak így próbált tiltakozni a kormány ellen a puszta jelenlétével, az nem ezt érdemelte!!!
2014. márc. 31. 18:59
 5/25 anonim ***** válasza:
64%

Igen, ezek után én sem értem hogy hogy nem látják az emberek, hogy nem szabad az Összefosásra szavazni. Először még együtt voltak az MSZP-ben, utána sértődött óvodásként szétszakadtak; mersterházy, gyurcsány és bajnai megalapították a maguk 2%-os pártját, majd miután látták, hogy így lósz@rt sem érnek, nagy csinnadrattával megint egyesültek....

de én igazából azokat az embereket nem értem, akik hülyének nézik azt aki a Fideszre vagy a Jobbikra szavaz. Van olyan ismerősöm aki mániákusan retteg a Jobbiktól, meg olyan is, aki a fidesz szavazókat komplett elmebetegnek nézi, hogy hogy képesek ezek után a fideszre szavazni, miközben ő vélhetően a bukott baloldalra szavaz...

Fidesz vagy Jobbik, jelen állás szerint csak ez van, számomra a baloldal már megszűnt létezni.

2014. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Az mszp-t a tájékozottság az információs társadalom buktatta meg! 2006ben se véletlenül mentek a tv székház elé. Talán valakinek rémlik is, hogy a köztv a több 10 ezer fős tüntetést pár száz fősre becsülte. Így kénytelenek voltak kinézni az ablakon.

Mellesleg a tüntetés első óráiban a rendőrök és tüntetők egymással szemben különösebb atrocitás nélkül tüntettek. Az indulatokat a hazugság spirál indította el, amit nem az adófizetők kezdtek el és nem is a köztv.... volt egy felelőtlen kormányunk, aki ragaszkodott a hatalomhoz.

2014. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Fogalmam nincs, de tényleg nagyon nehéz elképzelni, hogy van ilyen hülye ember! Ez egy bukott, hazug, rabló kormány volt, és ezeket akarják az prszág élére állítani? Az én pofám szakad le, hogy ezekkel egy levegőt szívok, szégyent hoznak a magyarságra.
2014. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%
Mintha a Fidesz nem lenne hazug, bukott, rabló kormány. Remélem azt meg senki nem gondolja komolyan, hogy Vonáék a megtestesült becsületesség lennének kormányalapításnál.
2014. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
8: de igen. Aki el akarja törölni a mentelmi jogot, és minden ciklus végén vagyonosodási vizsgálatot akar elrendelni, az nem épp arról árulkodik, hogy lopni akarnának a kormányzásuk alatt. Nem tudom, miért kell folyton ilyen rosszhiszeműnek lenni. Valami jó is történhet a magyar politikában, nem csak az, ami eddig.
2014. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
6%
Ez még nem jelenti azt, hogy magukra is alkalmaznák.
2014. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!