Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek is baj lesz, ha a...

Szerintetek is baj lesz, ha a fidesz megszerzi most is a kétharmadot?

Figyelt kérdés
Úgy bármilyen törvényt egymaga alakíthat, gyakorlatilag nincs is értelme a többi pártnak a parlamentben. Ugye jobb lenne, ha nem szerezne kétharmadot? Szavaznak a fideszesek is másik pártra, pl a jobbikra, hogy ne szerezzék meg? Én vállalom, hogy jobbikra X-elek.. jó ötlet?

2014. márc. 31. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra szavazol, akire akarsz. Ám a Jobbik nincs akkora fölényben, mint sok szavazója hiszi. Maximum második lehet, az is csak szerencsével.
2014. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
A Jobbik ma az egyetlen erő amelyik meg tudja akadályozni a Fidesz 2/3-át úgyhogy igen érdemes rájuk szavaznod kérdező! A fidesz stagnált, az összeborulás csökkent, egyedül a Jobbik nőtt a kampány alatt és egyedül nekik van esélyük a további növekedésre az utolsó néhány napban.
2014. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nehéz elképzelni hogy ennél jobban el lehet cseszni az országot, de a viktátornak sikerülne, lenne még 3-4 stadionun
2014. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

...még 3-4 stadionunk, kenyér meg már nem az asztalra...

így is csak alig, napi 10 óra munkával és 2 óra utazással...

van rezsicsökkentés ami rá is ment az élelmiszerárakra, és egy rakás új adónemre, és még így is éltetik a rezsicsökkentést, pedig egyszerű lenne utánaszámolni (én megtettem)

szóval nehéz elképzelni hogy lehet még nehezebb, de viktátorunk nem áll le amíg nem kap meg mindent amit magunkénak mondhatunk...méghogy jobban élünk...én pl. nem, pedig ugyan azon a munkahelyen vagyok 10 éve, és ilyen rossz még nem volt sem nekem, sem a vállalkozásnak...

2014. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobbik!
2014. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi az hogy baj lesz? Már most az van. Sajnos elég nagy.
2014. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!