Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyi esély volt rá, hogy a...

Mennyi esély volt rá, hogy a sorsolás következtében a Fidesz két legnagyobb kihívója pont a szavazólap legvégére kerüljön?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 4. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
:D
2014. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az viccesebb, hogy előttük van az együtt és az összefogás nevű csapat. Simán 10-ből kettő ellenzéki meg lesz zavarodva.
2014. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
ezen a választáson minden eszközt bevet a fidesz, de ezt már 3 éve lehetett tudni amikor átalakították a választási rendszert
2014. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
A kártyaszerencse forgando, csak nem akkor amikor Tusko Hopkins keveri a kártyát.
2014. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
nos igen, elég undorító egy választás lesz ez...:D természetes, hogy a kis pártok is azért vannak, hogy minél több felé osztódjon az ellenzéki szavazók száma...:D a keménymag úgyis a viktorkájára szavaz...és amúgy igen, egész biztos lesz egy csomó ember, aki a másik két egész véletlenül hasonló nevű pártra fog szavazni...bár lehetett volna még megtévesztőbb, ha ezt a két pártot egyből a lista elejére írják, mert akkor a delikvenseknek eszébe sem jutna a lap végén keresgélni a szocikat :D
2014. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont az első és az utolsó hely a legjobb, mert aki bizonytalan és ott helyben dönt, vagy random szavaz, az erre fog húzni.


Egy felsorolásnak is az első és az utolsó elemét jegyzed meg legkönnyebben.

2014. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rémuralom ***** válasza:
31 pártot 31! (faktoriális) különböző módon lehet sorba rendezni, ebből 2*29! esetben szerepel a Jobbik és a Névváltás az utolsó két helyen (azért kétszer, mert a Jobbik és a Névváltás is két különböző sorrendben szerepelhet azon az utolsó két helyen). A teljes valószínűség tehát 2*29!/31!=1/465, tehát mintegy 0,2%. Ez kb. két és félszer annyi, mint a 3-as találat esélye az ötöslottón. Lássuk be, nem annyira lehetetlen manipuláció nélkül sem.
2014. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. válaszoló

4* olvastam el amit írtál de nem értem

XD

el tudnád magyarázni(akár pü-ben)?(kíváncsi vagyok rá:) )

2014. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mármint milyen manipuláció?
2014. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!