Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen gazdasági programja...

Milyen gazdasági programja van a jobbiknak? (Ami 4 éven belül kivitelezhető lenne, azokra vagyok kíváncsi. )

Figyelt kérdés
Csak olyan lebutított, egyszerű felszólalásokat szajkóznak, amit még a legostobább szavazó is megért, és ami megérinti "az igazi magyar" ember szívét. Persze vannak jó gondolataik is, amit támogatnék, de az a sok pocskondia ami belőlük árad, nekem sok. Lehet hogy én vagyok a programjuk terén műveletlen, de a gazdaságot mégis hogyan hoznák rendbe? Nem akarok senkit sem megsérteni, meg aki rájuk szavaz az attól még nem feltétlenül válik rossz emberré a szememben. De hát a politika az egy bonyolult téma.
2014. ápr. 6. 03:30
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]



Egyébként a kérdés provokáció.

2014. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"Nem akarok senkit sem megsérteni, meg aki rájuk szavaz az attól még nem feltétlenül válik rossz emberré a szememben." Nem provokáció akart lenni, én csak a meglátásomat írtam le.
2014. ápr. 6. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!