Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Jobbiknak...

Mi a véleményetek a Jobbiknak a gárdájáról? Nem nácis egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nekem a az összes párt közül a legszimpatikusabb a Jobbik.

A gárdájuk is tetszik, de egyben egy kicsit nyugtalanít is... Ennek a gárdának szerintem egy kicsit SS, Einsatzgruppe és Gestapo beütése van.

Nektek mi a véleményetek a Jobbik gárdájáról?


2014. ápr. 2. 15:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Mindössze annyi, eszerint te tudathasadásosan szimpatizálsz a nácikkal. Igaz, hogy náci, de egyfelől szimpatikus, másfelől nyugtalanít.
2014. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Közel áll a fent említettekhez.
2014. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
en is jobbikos vagyok, de neha olyan erzesem van mintha 10 eveseket latnek katonasdit jatszani.. lehetnenek komolyabbak de amugy jok
2014. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellene nekik az a gárda.
2014. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Mit tudsz Te a Waffen SS-ről, te panierter Schweinsbraten!

Gruß,

Jürgen

94F

2014. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%

Mi a véleményem? Biztos elmondhatom?


A jobbikban egy magyar sincs. Egy büdös kamu párt, az összes eddig MSZP-re szavazó ismerősöm, mint egy parancsszóra hirtelen a jobbikra akar szavazni, egy magyar és emberellenes, csaló, hazug, kommunistákból és nácikból álló keverék párt.


A kétméter magasa, csizmában és fekete ruhában mászkáló náci rokkerek akarnak csak rájuk szavazni, hogy magyarországot megint rossz irányba tereljék, közben azt ismételgetik, hogy ők úgyis elköltöznek innen.

2014. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod tényleg így van...
2014. ápr. 2. 16:04
 8/24 A kérdező kommentje:

(az előző válaszom az 1-esnek szólt)


cheeky_bugger:

Azért elég sokat tudok az SS-ről, persze ön biztos többet tudna mesélni...

A többieknek is köszönöm a válaszaikat!


6-os néhány dologban elismerem, hogy igazad van de azért nem olyan sz*r párt szerintem mint amilyennek elmondtad.

2014. ápr. 2. 16:13
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

Én Budapesten vagyok egyetemista. Az ottani ismerőseim mind a Jobbikra, a Fideszre vagy az LMP-re szavaznak. Tanárszakosak vagyunk. Nyilván csak nácik és rasszisták mennek tanárszakra, no meg volt MSZP-sek (Legtöbbünk még nem is szavazhatott eddig) :)


Egyébként én kifejezetten szeretek politikáról beszélgetni, s mindig meghallgatom a másik véleményét. Egyetlen dolog van, amiről pl. az interneten mindig próbálom lebeszélni az illetőt akivel vitázok (azért a neten, mert személyesen nem ismerek ilyen embert) Ez pedig az Összefogásra való szavazás.


A Fidesz mérföldekkel jobban kormányzott az MSZP-nél. Még négy ilyen év, s lehet hogy az övék lesz a szavazatom.


A kérdezőnek:

A gárda szerintem kissé erőltetett, azonban örvendetes, hogy nem csak felvonulgatni tudnak, hanem segítenek is, ha baj van.

2014. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Én egy 2 gyerekes, magyar családanya vagyok. A Jobbikra fogok szavazni. A döntésem oka, nem kis %-ban a Magyar Gárda. MERT VÉGRE VALAKI ENGEM IS MEGVÉD!!! Komolyan mondom, szemet gyönyörködtető látvány, nő létemre büszkeséggel nézem őket, jó érzés fog el látni, ahogy összefognak az emberek MIATTUNK, magyar dolgozó nép miatt. Szerintem sokan tudják miről beszélek, aki meg nem, annak biztosan van félnivalója.
2014. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!