Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy nyert a Fidesz?! Én a...

Hogy nyert a Fidesz?! Én a Jobbikra számítottam.

Figyelt kérdés

Nem hiszem el! Egy ismerősöm se szavazott rájuk. Én a Jobbikot vártam győztesnek. És az a vicc, hogy mindenhol azt olvasom, hogy miért a fidesz meg megint 4 év nyomor lesz meg minden. Igazuk is van!

De akkor hogy a nyertek?!

Meg azt se értem, hogy az MSZP-nek is, hogy lett ennyi szavazata?



2014. ápr. 7. 20:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Több mint 200 választási csalással.
2014. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%

"hogy lett az MSZP-nek ennyi szavazta"

Tudod Budapesten nem kérnek a Jobbikos eszmékből , és világváros révén ott lényegesen nagyobb a tolerancia , és a pénz. Budapesten 5 körzetben megelőzi az LMP a Jobbikot. Ezen el kéne gondolkodnia néhány embernek hogy biztosan jó-e amit csinálnak.

2014. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%
Nyugodj meg Kedveském, biztosan jó!
2014. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
38%
nekem is facebookon van több mint ezer ismerősöm és csak egynél láttam hogy örült a fidesznek, az összes többi a jobbikot várta, legalább 70 ember meg "hajár jobbik" stb szöveget írt ki meg megosztották ezt a köszönjük a fidesznek a 27% áfát 430-as benzin 310-es euro szöveget, szval tuti lefizették a számlálókat és elcsalták az egészet... a hatalmuk simán megvan hozzá
2014. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
Ha a jobbik nyer, akkor az nem választási csalás ugye? :D
2014. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%
az nem, csak ha a diktátORBÁN nyer :D
2014. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%
Mivel Te is Jobbikos vagy, valószínűleg többségében Jobbikosokkal veszed körül magad, velük beszélgetsz, Jobbik-közeli weboldalakat olvasgatsz, és ezért alakult ki benned az a hamis kép, hogy az ország többsége Jobbikos. Mert Te csak ilyen körökben mozogsz.
2014. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem csináljuk azt, hogy szépen abbahagyjátok ezt a "jobbik nem nyert=választási csalás" szöveget. Oké?

Eleve az szégyen, hogy ilyen párt létezhet legálisan, normális országokban nem kérnek ebből.

Azért vannak csak jobbikos ismerőseitek, mert más már nem áll szóba veletek.

2014. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Budapest?Cöhh...
2014. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Szegénykém a Jobbikra számítottál, talán nem ebből az oldalból kellett volna kiindulni :)
2014. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!