Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik nem a jobbikra szavaztok...

Akik nem a jobbikra szavaztok vagy egyáltalán nem szavaztok, miért?

Figyelt kérdés

Én vagyok kíváncsi a véleményetekre, úgyhogy ha kell, privátban is írhattok.

Előre megjegyzem, hogy NEM AKAROK VITÁT LÁTNI lent. Én sem fogok senkivel vitába szállni, ha érdemesnek tartom beszélgetésbe kezdek, ha nem, akkor megmondom, hogy köszi a választ. Ha kell az én szavazatomra is adok indokot ( Jobbik ).



2014. márc. 25. 20:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Pedig vitázni fognak, mindjárt.

A droidok lassan feltöltődnek.

2014. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Mert buták.
2014. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Azért nem szavazok a Jobbikra, mert egy vállalhatatlan párt, amelynek a gazdasági programja egy rossz vicc.
2014. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Úgy látszik nem sokan fognak olyan pártra szavazni, ami nem a Jobbik :).
2014. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére a Fidesz és az MSZP osszunk segélyeket és öljünk milliárdokat közmunkára programja vállalható.
2014. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Sok oka van, de a leginkább azért, mert baloldali a gazdaságpolitikájuk.
2014. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Emberek. Megmondtam, hogy ne vitázzatok, szemétkedjetek, stb. mert ÉN VAGYOK KÍVÁNCSI a véleményekre.

"Azért nem szavazok a Jobbikra, mert egy vállalhatatlan párt, amelynek a gazdasági programja egy rossz vicc."

Miért is 0%? Ő legalább komolyan válaszolt. Megkérek mindenkit, aki nem jobbikos és válaszol, hogy ezt privátban tegye. Köszönöm.

2014. márc. 25. 23:09
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem szavazok a Jobbikra, mert:


- a gazdaságpolitikája csőkommunista, az elzárkózásról és az államosításról szól


- a büntetőpolitikája egyszerűen demagóg, sokkal rosszabbnak festi le az ország helyzetét a valóságnál, és olyan eszközöket javasol a megoldásra, amiket már próbáltak 70 éve külföldön, és nem működtek (pl.: önellátó börtön)


- egyszerre próbálnak megfelelni az értelmiségi táboruknak, és a kőagyúaknak, ami miatt kénytelenek néha önellentmondásokba keveredni.


- speciel felőlem csináljanak a melegek, amit akarnak, és kicsit furcsának tartom, hogy ennyi időt és energiát ölnek egy olyan kérdésbe, ami a társadalom 95%-a számára totál lényegtelen... miért ne vonuljanak fel, ha kedvük van? akinek nem tetszik, nem nézi, ez így működik. nekem sem tetszik pár dolog, mégsem akarom betiltani.


- az Izraelt bíráló politikájukkal bár egyetértek, de azért zavarba ejtően nagy hangsúlyt helyeznek ennek az egy országnak a jogtiprásaira, bezzeg Putyinnak mindent szabad. ja, és amúgy Izrael témáját félretéve divatból zsidóznak, ami elég ellenszenves dolog

2014. márc. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

Ó, ne haragudj, most látom a lentebbiekben, hogy privátban kérted.


Remélem, ez az egy még elfér itt is, legfeljebb megtudom megint majd a plénumtól, hogy agymosott vagyok, meg átévé, meg menjek el borsodi iskolába tanítani, mert mindenki tanít ám borsodi iskolában, csak én nem. Ennyi nekem belefér :)

2014. márc. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

" kénytelenek néha önellentmondásokba keveredni. "

Mire alapozod ezt a hülyeséget? Mond el kérlek, mikor került ellentmondásba saját magával a Jobbik? Sosem, mert ez a párt a leg-elvhűbb. Vagyis inkább csak róluk lehet elmondani, hogy elvhűek.


"kicsit furcsának tartom, hogy ennyi időt és energiát ölnek egy olyan kérdésbe, ami a társadalom 95%-a számára totál lényegtelen"

Mégis mit ölnek bele? Milyen tevékenységet folytat a Jobbik b*ziügyben, miért kötné le ez sok idejüket, energiájukat?


Valamint, ha nem vetted volna észre, mindenki Putyint vegzálja. De miért is? Mert demokratikusan népszavazást tartottak?

Izrael ellen viszint itthon senki nem emeli fel a szavát, mindenki csak hajbókol nekik. Ők felhívják a figyelmet a Terrorállam jogtiprásaira.

2014. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!