Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki Fideszre szavazott, ő ezt...

Aki Fideszre szavazott, ő ezt nem látja?

Figyelt kérdés

egy ismerősöm írta és valóban így van.


Gratulálok a választásokhoz és köszönetet szeretnék mondani.: a 27%áfáért, a svájci frank károsult családokért,a 320ft-os Euró-ért és a 420ft-os benzinért! a rezsicsökkentésért....!!és a kimondhatatlan adókért!! Köszönöm hogy barátaim 90%ával nem találkozom mert külföldön dolgoznak a maradék 10% 3 műszakba rabszolga valami aranyos multinál és ha kifizet mindent már nincs pénze találkozni. Köszönöm hogy az átlag magyar fiatalnak akkor lesz saját lakása ha meghal a nagymamája. Köszönöm hogy lakóparkot építhetek az etnikumnak ezzel szemben még 20év rabszolgahitelért nyomják a magyarok a panelba! Köszönöm hogy ha beteg a gyerekem nem tudják ellátni a kórházba de egy jó focimeccsre bármikor elvihetem őket (stadion építések Felcsúton).Köszönöm hogy 47000ft-ból nagyon jól élek és még van megtakarításom is ami után szeretnék adózni. Köszönöm hogy a fiatalok nem mernek gyereket vállalni mert saját magukat sem tudják eltartani, és köszönöm hogy romának lenni hungarikum,zsidónak lenni jó, bu*inak lenni büszkeség, magyarnak lenni rasszizmus!! Szép Napot és lelkiismeret furdalás nélküli nagyon boldog 4évet!!! Made in Hungary!!!


2014. ápr. 7. 22:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
52%

Egy facebookos ismerősöm ismerősét idézném, csak, hogy értsed a színvonalat.


"Győzött a Fidesz sáláláláláááá :D Így kell ezt. Szép volt ;)"

2014. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%
Hirtelen azt hittem, hogy a Facebookon vagyok és már kattintottam volna a "nem szeretném látni a további megosztásokat" gombra.
2014. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
54%
Nexusska a szívemből szóltál :(
2014. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Miért? 4 éve kolbászból volt a kerítés? Minden fiatal gyereket vállalt? Gondolom senki nem ment külföldre. Agyhalál.
2014. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
az színvonal... óvodás, fejletlen színvonal...véleményem szerint
2014. ápr. 7. 22:48
 6/38 A kérdező kommentje:
MSZP után értettem, hogy miért, de most???
2014. ápr. 7. 22:50
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

És mindez egy párt hibája...hm...szerintem pont te nem látod, hogy ez a több dolog pont hogy nem egy párt, kormány miatt van.

27% ÁFA- ez nem mindenre van, csak bizonyos termékekre, ja mellesleg az SZJA mértéke 16% (alacsonyabb mint például Szlovákiában, ott 19%) A svájci frank alapú hitel nem a FIDESZ kormányzása alatt volt, és ráadásul senki sem kötelezte a népeket, hogy felvegyék. Saját döntésük volt, és akkor még senki sem számított rá - kivétel azok akik ezzel tisztában voltak - hogy ha a svájci frank megerősödik, akkor ebből mélytorkos sz.pás lesz. A benzin árának már köze van a Kormányhoz, mivel qrva magas az erre kiszabott adó, ez egyébként a külföldi benzinárral nagyjából megegyezik - sajnos -. A FIDESZ pont hogy a gyerekvállalást támogatta és támogatja most is, ők vezették be a közmunkát - ha kapja a segélyt dolgozzon meg érte! A kórházak állapota szerintem is szar, sőt az egész egészségügyé, de azt sajnos nem lehet varázsütésre megoldani.

Ha te és a kedves barátod azt hittétek, hogy majd a baloldal ezt egy csettintéssel megoldja, akkor nagyon tájékozatlanok vagytok. (Főleg mivel a GY.F. kormány vette fel azt a kib.szott nagy IMF hitelt, ami miatt később az IMF balhézott 2010 után...Én értem, hogy leszarjátok a politikát én sem figyelem minden nap, de azért ha írsz egy ilyet, akkor legalább tedd már meg légyszíves, hogy utánaolvasol!

Egyébként sokkal nagyobb hibák miatt lehetne baszogatni a FIDESZ-t és az kormányt is, de azért látszik hogy azokat pl. meg sem említetted. Talán mert vagy nem ismered őket, vagy nem tudtad felfogni, hogy azok milyen problémákat jelentenek....

2014. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem meg ez bunda. 4 éve 2/3. Oké, én akkor rájuk szavaztam és több száz-ezer emberrel együtt csalódtam. Most akik csalódtak, mert nem lett jobb, rájuk szavaztak volna? Miért? 4 évig sz*r volt ennél a pártnál, na majd a következő 4 jó lesz ugyanennél? Ez nem pont azt jelentené, hogy mindent jól csinál(t) a fidesz?

Ezért én valami kisebb-nagyobb bundát sejtek itt.

2014. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
68%

Barátnőm anyja meg nagyanyja szidta 4 éven keresztül a fideszt az intézkedéseik miatt. Nah és végül kire szavaztak? A fideszre.


Ennyi. Meg is érdemlik komolyan.

2014. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó:

szerintem 1 okból:

Nincs igazi vetélytársa a FIDESZ-nek. Tudom szar dolog ezt belátni, de így van.

2014. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!