Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy élhet ennyi birka Magyar...

Hogy élhet ennyi birka Magyar országon? Árulja el valaki

Figyelt kérdés

Hogyan lehettek képesek az emberek vissza szavazni a fideszt? (majdnem 2/3-os nyereséggel vagy tán már meg is van?)


Ennyire benyelte a népesség ezt a rezsi csökkentést?

Mialatt az élelmiszerek drágultak,a benzin drágult, bevezettek x mennyiségű adót (telefon,banki stb)

Elvettek egy csomó támogatást (nyugdíjasoktól, asztmás gyerekektől stb)

Felvettek egy kölcsönt Paks miatt, ami szintén nem kis összeg és nyilvánosságra sem hozták a szerződést?

A magán nyugdíj pénztárt is hogy csökkentség az állam adósságot.


21 éves frissen végzett technikus vagyok.Munkát több mint fél éve nem találtam mert rohadtul nincs, ráadásul nem is támogatják a pályakezdőket. És akkor csodálkozik az ország hogy a fiatalság fele kimenekül külföldre? Sajnos én is kénytelen leszek kimenni, bármennyire szeretnék itthon élni esélyem sincs rá.


2014. ápr. 8. 11:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
jó menj :D én is 21 éves vagyok, nem fideszre szavazó, de felfogtam a dolgokat. az ország jó része el sem ment szavazni, a szavazók fele meg nem is a fideszre szavazott listán...innentől nem kell keresni a magyarázatokat. egy 4 éves 2/3-os ciklusban nagyon egyszerű egy-egy várost fideszes kötelékekbe öltöztetni...természetes, hogy az egyéniben milyen fölénnyel nyert a fidesz...az ellenzék egy városban se tudott volna semmilyen csontot odadobni a választóknak, hogy cserébe szavazzanak rájuk.
2014. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
A manipulált választási rendszer miatt illetve mert kevesen mentek el, akik meg elmentek azok közül is volt sok külhoni. Egy mszp tag
2014. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

Nem volt alternatíva. A szocikból 8 év után senki nem kér, a Jobbikra meg mesterségesen ráhúzták a fasitszta náci trappista emberevő jelzőt.

Az rendben, hogy a szavazók több, mint fele Orbán "ellen" voksolt, de a választáson nem valaki ellen, hanem valakire kell szavazni. Szerinted melyik párt lenne jobb jelenleg, mint a Fidesz?

2014. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

a fiatalság fele kimenekül külföldre?

Akkor azok biztosan nem a Fideszre szavaztak?

Mégis csak összejött nekik.

2014. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
15%

"Munkát több mint fél éve nem találtam mert rohadtul nincs, ráadásul nem is támogatják a pályakezdőket."


Jó kamu. Munka az mindig van, csak a hozzád hasonló lusta semmirekellők nem akarják elvállalni. Sajnos túl sokan vagytok még mindig idehaza, takarodjatok innen!!!


Hajrá Agyarország! Hajrá Fityesz! Magyarország jobban teljesít!

2014. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol hogy a kint élő magyarok 95%-a fideszre szavazott, ez nem tudom reális-e de mégis miért? (Kb úgy tudom elképzelni hogy: "ha már én kimenekültem és nekem jó, nektek legyen még szarabb és megszavazom a fideszt"


LMP ,vagy MSZP-EGYÜTT-DK-PM-MLP (Az utóbbira szavaztam)

2014. ápr. 8. 11:19
 7/31 anonim ***** válasza:
59%

Ha lenne családod, és igénybe tudnád venni a családi adókedvezményt, akkor te is rájuk szavaztál volna, ugyanis mindenki más el akarta venni.

Ha neked jobb külöföldön, akkor menj, senki nem tart vissza. Szabad munkaerőpiac van az EU-ban.

2014. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Persze van munka, az egyik fele MLM-es jutalékos piramus játék , a másik vele csinos dekoratív lányoknak erotikus munka, a másik fele valami multinál robot munka.
2014. ápr. 8. 11:20
 9/31 anonim ***** válasza:
68%
és a robotmunka az nem munka? :D kimész külföldre, ott is robotolsz, csak kicsit többért.
2014. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

A Fideszre kell szavazni, mert ők támogatják a kereszténységet.

Nekem ezt egy öregasszony mondta. Nem számít, hogy éhendöglünk, legalább addig is jó keresztények leszünk.

2014. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!