Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha szerintetek nem csökkentett...

Ha szerintetek nem csökkentette a rezsit a Fidesz akkor átutalnátok a számlámra azt az összeget ami fel van tüntetve a rezsicsökkentéses résznél?

Figyelt kérdés
Rezsicsökkentést ellenzők szerint nem csökkent semmi ára, de ha átutalnátok nekem ezt a "felesleges" x forintot az nekem nagyon jól jönne!
2014. ápr. 8. 22:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Hiába próbálod itt mosni a fideszt, a rezsicsökkentés csak parasztvakítás, hogy legyen mivel kampányolni a sok marhának. Ne zavarjon, hogy emellett kb. 40 helyen nyúlnak le többet.
2014. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

A gáz világpiaci ára, nyilván Szent Orbán Viktor maga manipulálta, hogy rezsit csökkentsen:

[link]

2014. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

És te átutalnád nekem azt a pénzt, amit a drága haverod lenyúlt a MANYUP-ból?

Átutalnád azt, amennyivel nőttek az árak 4 év alatt boltokban?

Átutalnád annak a pénznek a rám eső részét, amit a pajtásod kiosztogatott az állami vagyonból Simicskának, Szélesnek és az összes többi retkes milliárdosnak?

2014. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Átutalom, de max 1 kiló kenyeret kapsz belőle.
2014. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

"Ne zavarjon, hogy emellett kb. 40 helyen nyúlnak le többet."


Hidd el nekem, hogy nem zavarja őt.

2014. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

"Hidd el nekem, hogy nem zavarja őt."

Ahogy 2 millió másikat sem. De nem meglepő. Mint az ábrai is mutatja: sem számolni, sem szöveget értelmezni, sem pedig hosszabb távra gondolkodni nem tudnak. Ez minimum 90%-ukra igaz. És én örülnék a legjobban, ha ezt rosszindulatból, nem pedig tapasztalatból mondanám.


Megkapod az én rezsimegtakarításomat is és élvezkedhetsz azon a 400 ft-on. Én meg kérem vissza pl. az adójóváírást, cafeteriát, és még sok mindent.

2014. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
igen, én is átutalom, de csak ha te is fizeted mondjuk az üzemanyagom literenkénti árának a 25%-át, a kajám tételeinek szintén úgy 20-25%-át. csak ennyit kérek, és egyensúlybakerül a méregünk ;) adhatod a számlaszámot.
2014. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Jó ha átutalod nekem a túlóra miatti jövedelemkiesésemet(dupla órabér helyett mehetek ingyen munkaidő keretbe amit VASÁRNAP nagy kegyesen lecsúsztathatok) visszautalod a 10 000 ezer kajajegyemet mert 18 000 volt, helyette 8 000 bözsit adnak, visszautalod a 10 000 adójóváírásomat amit elvettek, visszautalod a banki megemelt költségeimet, a megemelt ÁFÁT, az üzemanyagra kivetett plusz adót, útdíjjat.....SOROLJAM MÉG?


Na cseréljünk bankszámlaszámot?

2014. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Shai-Hulud ***** válasza:
86%
Sajnos nem tudom átutalni neked a kért összeget, mert elvitték a megemelt adók - a kommunikációs adó, a bankadó, a csekkadó, és mivel az adójóváírásom is megszűnt, inkább te utalhatnál nekem egy kis pénzt!
2014. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Oké, lógsz nekem 6000 Ft-al, ugyanis annyival nőtt az alapdíjam az e-on-nál.
2014. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!