Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszintén! Van olyan ember,...

Őszintén! Van olyan ember, aki nem gyanakodott, hogy a rezsicsökkentéses kampány mögött az oroszok állhatnak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
egy csomó
2014. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Afrancba aszittem ez is az emútnyócév miatt van....
2014. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
emútnyócév monnyon le!
2014. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rezsicsökkentés azért volt lehetséges egyáltalán mert csökkentek a világpiaci árak.Őszintén!Van olyan ember aki azt hiszi h.enélkül lehetne" rezsit"csökkenteni!?
2014. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Bugjó Lászlóné nevű felhasználó válasza:

A rezsicsökkentés azért volt lehetséges egyáltalán mert csökkentek a világpiaci árak.Őszintén!Van olyan ember aki azt hiszi h.enélkül lehetne" rezsit"csökkenteni!?"


Világpiaci árak? Magyarország nem a "világpiacon" vásárol energiát, hanem jól meghatározott szerződött partnerektől.

2014. febr. 23. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:

meg a világpiacról

ezért sikerült big George-éknak összenyerészkedniük 50 milliárdocskaá

de legalább lexz pénze kifizetni a libásokat


persze én ezt csak az utcán hallotam amikor vártam a buszt

2014. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előttemszólóhoz sajnos csak egy újabb kérdéssel tudok válaszolni!Őszintén!Van olyan ember aki azt hiszi hogy az oroszok nem a világpiaci árakhoz igazítják áraikat!?
2014. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!