Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Minimálbér csökkentése az áfa...

Minimálbér csökkentése az áfa növekedése az állam adóság csökkenésért történt?

Figyelt kérdés

Most sajnálatos módon a megint a fidesz nyert...

Az előző 4évben megemlték az áfát 2%-al a minimálbért is csökkentették.

Ezeket azért csinálták, hogy csökkentsék az államadóságot??

Ha igen akkor egy görény patkányok elbaszták.

[link]


2014. ápr. 9. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi feltételrendszer mellett lehetetlen az államadósság csökkentése, de ez az egész arra jó, hogy ennek a "szent" célnak az érdekében lehet "megszorítani", elvenni ezt-azt.
2014. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem emelték. A minimálbér alakulása:


2014. I. 1-től

[483/2013. (XII. 17.) Korm. r.] 101 500

2013. I. 1-től

[390/2012. (XII. 20.) Korm. r.] 98 000

2012. I. 1-től

[298/2011. (XII. 22.) Korm. r.] 93 000

2011. I. 1-től

[337/2010. (XII. 27.) Korm. r.] 78 000

2010. I. 1-től

[295/2009. (XII. 21.) Korm. r.] 73 500

2014. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Barátom ne a bruttóról beszéljünk, jó?

Ez a 110000ft csak arra jó, hogy neve legyen a gyereknek. amit kézhez kapsz nem több 76000ft-nál.

2014. ápr. 9. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Tanulni kell, öregapám, és nem lesznek ilyen gondjai.
2014. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérlek barátom menj és tanulj. az egyetemek/főiskolák szakjainak a fele csak arra jó hogy 4-5-6 évig bulizzanak a srácok aztán diplomásként kisboltba dolgozzanak.
2014. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rémuralom ***** válasza:

Egy bit, egy bit, egy bit. Tanulás NEM EGYENLŐ egyetemre, főiskolára járás.


Nem azért csinálták, hogy csökkentsék az államadósságot, hanem azért, hogy a költségvetési hiány és az államadósság elszállása nélkül tudják finanszírozni a sok eszement hülyeségüket, pl. a hátsó kertben épített személyi stadiont.

2014. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindent értek. Köszönöm.

4. válaszolónak azért még leszögeznék valamit. :D

Nekem speciel nincsenek anyagi problémáim hál' Istennek.

Van egy tisztességes szakmám, osztály elsőként végeztem, országos versenyen értem el 9. helyezetet..szerintem nem rossz eredmény az én szemszögemből tekintve.

Többre tartottam a szakmám amit megcsináltam tiszteséggel mint bármilyen diplomát. Egyszerű falusi ember vagyok a földművelés és a növénytermesztésért élek halok, de nem tudtam elhelyezkedni a szakmámmal. Nem tudtam a munkámmal elhelyezkedni így beálltam a fuvarozásba itt nem panaszkodhatok pénz ügyileg. De távol vagyok az otthonomtól az országunktól a szeretteimtől.

Kapásból 8ember tudnék mondani akik diploma melett 12óráznak egy szalag melett havi Nettó 78000ft-ért.

Most ezt a dolgot nem csak magam miatt hanem minden nyomorgó bajtársam nevében mondtam ezeket a dolgokat. Próbálj meg egyetemista létedre az orrodnál távolabb tekinteni és rájösz, hogy nem az az a világ van kint amibe anyu-apu téged dédelget.

És komolyan kívánom, hogy ezekre a dolgokra ne kelljen rájönnöd mivel addig nincsenek ilyen problémáid.


A tiszteséges válaszokat pedig mégegyszer köszönöm.

2014. ápr. 10. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!