Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Keresek egy olyan oldalt ahol...

Keresek egy olyan oldalt ahol hiteles adatok vannak arról, hogy visszamenőleg 10évi tartozást lássam az országnak, mondjuk egy grafikonon, van ilyen oldal?

Figyelt kérdés
Én nem találtam sajnos. Mindenképp hiteles forrás kell, ne ilyen ellenzéki párt csinált oldal legyen. Aki tud ilyen oldalt kérem dobjon egy linket.

2014. ápr. 3. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A "visszamenőleg 10évi tartozást" államadósságnak hívják és ha erről nem voltál képes egy grafikon találni, akkor gratulálok az éles eszedhez.
2014. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezen a képen jól látszik hogy meredeken csökkent a fidesz alatt:

[link]

a 3000milliárd (3.000.000.000.000.-) forint amit a nyugdíjból beletoltak megoldott mindent, magyarország jobban teljesít! LOL

2014. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ennél hitelesebbet nem fogsz találni.


Közel 3500 milliárddal nőtt az adósság a fidesz alatt. Azért ez is érdekes.

2014. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész válaszokat.

1. válaszoló: Nem értem mire fel ez a bunkó stílús, attól mert nem tudtam ennek a pontos kifejezését mindjárt bolondnak hívod a másikat...

Szerintem Te, édesanyád és édesapád nem kaptok annyi pénzt mint én 1hónap alatt. Ezért kérlek adjuk már meg az alapvető tiszteletet a másik íránt.

Egy ilyen semmirekellő kifejezés miatt mondod azt, hogy hülye.

Nem követtem a politikát de mivel itt a választási idő utánna járok milyen az ország anyagi állapota.

2014. ápr. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!