Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » EZ IGAZ? Orbán Viktor közvetle...

EZ IGAZ? Orbán Viktor közvetlen a háza mellé épített egy hatalmas stadiont? FOTÓVAL

Figyelt kérdés

ez elképesztő

utoljára Nicolae Ceaușescu volt ilyen önkényes


[link]


szerinted mentálisan egészséges aki ilyet csinál??


2014. ápr. 10. 20:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%

Le vagy maradva. A többség már kb tíz éve tudja, hogy Orbán egy megalomán manipulatív szociopata.

(Mármint az értelmes emberek többsége)

2014. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Igen, kb. 100 méterre van a háza a stadiontól.
2014. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Felcsút: 1750es lakosság, stadion 3500 férőhely. Ebben mi a baj????? I. Viktor király megelőzte azt a problémát, hogy emberek rekedjenek kint a telt ház miatt :)
2014. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%

"szerinted mentálisan egészséges aki ilyet csinál??"


Persze, hogy nem. Csak ma jöttél rá? És ember, ennek van kétharmada Magyarországon. Mert megérdemeljük.

2014. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
melyik országban éltél? ez évek óta épül, és eddig tudni, hova.
2014. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem tud aludni "focidrukk..(@{<>}Ł´đ´đ)ß+Łe^f)" nélkül!
2014. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Vannak akik mernek nagyot álmodni és meg is valósítják.Mi ezzel a gond?

Biztos Vikike kiszorult az alvégi csapatból gyerkkorában amikor életre halálra menő küzdelmet vívtak a felvégiek az alvégiekkel a szúnyogfelhős nyáresti focimeccseken a libalegelőn.És akkor Vikike megfogadta ,hogyha nagy lesz építtet egy olyan stadiont ide kert végébe, hogy a sok irígy népeket meg fogja tőlle ütni a guta.De azokat akik nem irigyek bármikor beengedi játszani a fűre.


Nekem is van egy ilyen álmom.Az hogy megveszem a kappanhangú szomszédom házát.Lebontom és a helyét bevetem fűvel.Csak azért hogy a nap két órával hamarabb süssön be hozzám.Na meg azért ,hogy többet ne halljam az irritáló pofáját.

Jesszus, akkor én is megalomán lennék?

Ám van egy fontos különbség Vikike és köztem.Az ,hogy ő


KÖZSZOLGA


és a mások pénzén pomádézik.Nekem pedig kökeményen meg kell dolgoznom a szeretteimért és magamért.De főleg azért, hogy annyi adót is be tudjak fizetni ,hogy a közszolgák így csinálhassák az eszüket a magamfajtáktól összeharácsolt pénzekből.

2014. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Tartozik nekik ezzel!

Hiszen az elvetemült foci-drukkerek buktatták meg Fecót!!!

2014. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez meglepetést okoz, akkor gondolom arról még nem tudsz, hogy vonatot is építenek oda. Ha megszületik az unoka még Disney Land is lesz. :)
2014. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Elől orbán háza van.

2014. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!