Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni mért NÁCI a Jobbik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 23:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim válasza:
66%
Nem Hitler vezeti őket, nem németül beszélnek, nincs világuralomra vagy tömegirtásra való terv a kampányukban, tehát nem azok.
2014. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Én mint Jobbik pártoló tag azt veszem észre hogy le náciznak, rasszistáznak, kirekesztenek.
2014. ápr. 12. 23:30
 3/61 anonim ***** válasza:
89%
Szanyi Tibor pár napja Kálmán Olga műsorában még Orbánt is náci sasnak titulálta... Ne keress ebben logikát, csak szitokszónak használják...
2014. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ők a kirekesztők, főleg azért, mert egy népcsoport azért kapjon + pénzt mert más színű a bőrük?
2014. ápr. 12. 23:35
 5/61 anonim ***** válasza:
42%

nemzeti értékeket radikálisan szem előtt tartva a népnek egy olyan szociális jövőképet vetítenek, aminek eléréséhez a teljes elszigetelődés kell, a nemzeti indentitástudat felmagasztalásával.

magyarul pont azok, amit írtál.

csak kicsit finomabban írtam le, lehet így megérted.

2014. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
67%
Ezt most tényleg fel kell tenni minden nap ezt a kérdést? Az első 100-ra még nem mondtam semmit, de most már álljatok le.
2014. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem miért vagytok felháborodva amikor nácinak neveznek titeket, amikor ti folyton komcsiztok, zsidóztok, cigányoztok, libsiztek, b.iztok és egyéb jelzővel illettek mindenkit úton útfélen.
2014. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó két hozzászólónak üzenném:

Nem akarom, hogy veletek is megtörténjen az ami velem, hiszen a nagymamáitok biztos nem tehetnek arról, hogy nem láttok messzebb az orrotoknál. Az én nagyimhoz betört két tizenéves mocskos, tetves cigány bűnöző és megverték a nagymamámat, elloptak tőle 3500 Ft-ot. Tudod, hogy mi lett ezután? Elvitték a rendőrök őket és következő héten már itthon voltak. Nagyim azóta nálunk él. Szerinted milyen érzés lehet nekünk, hogy nap, mint nap látjuk ezeket a férgeket és az arcunkba röhögnek? A rendőr semmit nem tehet és ezért dolgozunk, hogy az ilyen miatt adózzunk olyan sokat.

Szóval nem kívánom nektek, hogy ez megtörténjen, de azt igen, hogy VELETEK történjen meg.

2014. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
7%
Nem értem, hogy ezt miért nekem (nekünk) címezted. Én csak nem értem miért érzékenyek egyes jobbikosok a nácizásra és tesznek fel napi szinten ilyen kérdést amikor folyton a fent említett jelzőkkel illetnek minden egyes embert aki zsigerből nem utálja a zsidókat és a cigányokat, sőt minden egyes embert aki nem jobbikos.
2014. ápr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
27%
A bűnözést elsősorban a mély szegénység felszámolásával lehet megszüntetni, a Jobbik politikája pedig egy mesekönyv tele fantasy elemekkel.
2014. ápr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!