Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van bármi, azaz bármi, amiben...

Van bármi, azaz bármi, amiben az MSZP és a Jobbik egyetért?

Figyelt kérdés
(azon az egyen kívül, hogy "váltsuk le a kormányt")
2014. ápr. 15. 02:47
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Várjál, hadd gondolkozzam!

.

.

.


Talán abban, hogy Magyarországot egy élhetőbb országgá kell tenni. Talán abban is közön véleményük van, hogy a forint nagyon gyenge. Jobb nem jut eszembe. Mondjuk én nem olvastam el a programjukat.

2014. ápr. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Le kell(ett volna) cserélni a Fityiszt.
2014. ápr. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Több munkahely, ilyesmi. Általánosságokban minden párt egyetért.
2014. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Munkahelyteremtésben, életszínvonal növelésben.


A Jobbik meg az MSZP mondhatni, ősi ellenségek, nem ellenzékként, hanem ellenségként tekintenek egymásra.

2014. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Van egy konkrét: az egykulcsos adót a kukába kell dobni.
2014. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Most már a kettős állampolgár képviselők nyilvánosságáról is hasonló elképzeléseik vannak.
2014. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Most már a kettős állampolgár képviselők nyilvánosságáról is hasonló elképzeléseik vannak."


Igen, nekem is ez jutott eszembe először. Akkorban hecckampányt indítottak Gyöngyösi Márton (és a Jobbik) ellen. Most már ők is azon a véleményen vannak, hogy nyilvánossá kell tenni a kettős állampolgársággal rendelkezők nevét a parlamentben.


A másik dolog:

Bajnai pár évvel ezelőtt olyan kijelentést tett, hogy a cigányságnak dolgoznia kellene és adóznia, mert csak így tudjuk majd eltartani az egyre öregedő társadalmat. Szóval ebben is egyetértenek a jobbikosokkal.

2014. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Le kell(ett volna) cserélni a Fityiszt."


Jó, akkor te cseréld le a fityiszed, én meg. Meg van oldva.

2014. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne. A fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk. Ennyi. De ez így van jól.
2016. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!