Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mennyire szánalmas...

Szerintetek mennyire szánalmas, hogy Mesterházyt hibáztatják a baloldal vereségéért?

Figyelt kérdés
Ha valaki(k) hibás(ak) akkor az Gyurcsány és Bajnai, a jónép (sajna??) nem felejtett.

2014. ápr. 16. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan...

Ha meg nem lett volna összefogás, akkor meg az lenne a baj, most azon kárognának.


Valakit meg muszáj hibáztatnia az MSZP-nek, mert anélkül nem tudnak nyugodni.Esetleg magukba kellene nézni és nem csak 1 embert hibáztatni.

2014. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az ilyen kérdések sokkal szánalmasabbak.
2014. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Mesterházy hibája, hogy összeállt a libatolvajjal és az öszödi böszmével.


Talán még csak az ő fejével hihető lett volna ez az mszp megújul fasság. De gyurcsány bevételével elvágták az utolsó szálat a hitelesség és az mszp között.

2014. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
öregek tanácsa már csak ilyen. Azt mondta vegyék be Gyurcsányt! Bevették mélypontra esett a népszerűségük ezzel a döntéssel és persze ezért is a fiatal irányítható képviselő a hibás.
2014. ápr. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a p*csába nem világos mindenki számára, hogy ez az üresfejű megélhetési politikus alkalmatlan mindenre.

Legalább is önálló gondolkodásra biztos. Hát senki nem látja pl. a testbeszédét amikor mond valamit? Katasztrofális. Egy őszinte mondata még nem volt.

2014. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose voltam uszájában,nem is leszek,de szerintem akik szeretik a hazudozást,még azok is elkotródnak ennyi és ekkora hazudozástól.
2014. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!