Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen párttagnak lenni?

Milyen párttagnak lenni?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy párt, de nem tudom mi jár a párttagsággal, mert még sosem voltam párttag. Aktív párttagok véleményére lennék kíváncsi. Kinek mit jelent a párttagság?

2014. ápr. 22. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha nincsenek politikai ambícióid akkor felesleges.


Ha aktivista vagy akkor csurran-cseppen némi lehetőség amit vagy tudsz hasznosítani vagy sem.

2014. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Milyen párttagnak lenni?"


100-ból 1 tud megélni belőle. Ha Novák Előd vagy, és benyaltad magad jó mélyre, el tudsz tartani belőle egy családot, még valagostoba / végzettség nélküli emberként is.

Ha Gipsz Jakab vagy, 100-adik semmirekellő jobbikos, akkor mellette meg kell tartani az autófényező szakmát, mert önmagában a párttagság nem viszi el a családot.


A fenti példa bármely másik párt szerkezetébe szabadon behelyettesíthető.

2014. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tuti!!!!! Most jo lenni katonának

Mert Viktornak verbuválnak

........

2014. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 08:59


Ott is ugyanazok a fehérgalléros bűnözők dőzsölnek, mint az MSZP-összefogásban, LMP-ban, Jobbikban.


Sehol sem jó politikusnak lenni, ha erre a pályára lépsz mindenképpen hátbaszúrod az egyszerű honfitársaidat. Jó dolog más vérét, verejtékét inni? Van aki megalkuszik, nekem pl. kifordulna a gyomrom saját magamtól, ha valaha is politikus lennék.

2014. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy életre megbélyegzed magadat. Soha nem fogsz magas pozíciót betölteni a szakmádban (ha van), mert megbélyegezted magadat azzal, hogy valamikor te beléptél egy pártba, tag voltál. Egyik ismerősöm dandártábornok, és titkos belső vizsgálatokat folytat különböző szerveknél. Én is be akartam lépni a Jobbikba, de ő lebeszélt róla, a fenti dolgok miatt. Ha kiderült volna róla, hogy milyen szimpatizáns, akkor soha nem jutott volna el eddig a fokozatig.
2014. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 09:47


Olyan, hogy "fokozat" nincs. Rendfokozat van.

2014. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"fant808

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 11:47

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Zsidó származású magyarországon élő ember kérhet menedékjogot, hogy az USA-bak öltözhessen?

"ma 11:32 Hagyd itt akkor. Takarodj. Nem hiányzol ide. Ne zabáld a kenyerünket."

Az üzenet szövege: hülye gyökér dugd fel a seggedbe a szaros hízlaló egészségtelen kenyeredet ami tele van szénhidrátokkal"



Ez nyilván a kérdezőtől jött. Értelmi színvonala alapján nemhogy az USA közelébe, de innen, Mo.-ról kiengedni sem fogják soha.

2014. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 11:49


Véletlen rossz helyre ment, kértik törölni....

2014. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PHP de kóder! ***** válasza:

"Véletlen rossz helyre ment, kértik törölni...."


akkor irhatom, hogy analfabeta naci? :)

2014. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem nácizol le? Olvasd már el az idézett szöveget, meg a válaszomat!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__5593..


Itt van amúgy a kérdés, ami alá írtam.

2014. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!