Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak itt baloldali (MSZP,...

Vannak itt baloldali (MSZP, PM, EGYÜTT, DK, . ) szavazók? Mivel győztek meg titeket ezek a pártok?

Figyelt kérdés

Nem rettentettek el az alábbi események, hogy rájuk voksoljatok? Miért nem, nem hiszitek el??

* Zuschlag vallomásai

* Simon G. bankszámlája és Biseau-Guineai útlevele

* Gyurcsány öszödi beszéde

* Bajnai libatolvaj múltja (tönkretett rengeteg vidéki gazdát, akik miatta öngyilkosok lettek)

* az oktatási jelöltjük még diplomát se kapott, mert mindig megbukik a nyelvvizsgán

* Hiller István beszédhibás (ennek ellenére oktatási miniszter volt??) - szerintem találhattak volna jobbat is helyette...

* pár éve a TV-ben is benn volt, hogy az INTERNACIONÁLÉt éneklik

* több milliós, a rendszerváltáskor átmentett pártvagyonuk van (a MUNKÁSPÁRTnak, Thürmeréknek csak az ideológiát hagyták, ők meg mentek a pénzzel...)


Ha ennyire kommunisták vagytok éd visszasírjátok a Kádár-rendszert, akkor:

- miért nem a Munkáspártra szavaztatok?

- tegyetek egy látogatást Észak-Koreában (ami inkább a Rákosi-rendszerhez hasonló)?



2014. ápr. 27. 09:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%

Önmagában az, ha valaki beszédhibás, az nem probléma szerintem. De azért lehessen érteni, amit mond.


De ettől függetlenül én sem értem, miért vannak olyan buta emberek az országban, aki erre a nemzetromboló, bolsevista gány egyletre szavaz.

Amerikából pénzelik őket, és nem tudjuk jelenleg azt vizsgálni, hogy a pénzért cserébe mit kérnek tőlük, mi a megállapodás. Ki tudja.. a saját testvérüket elárulnák, nem hogy az országot (amit meg is tettek folyamatosan, amikor feljelentették Magyarországot, tanúskodtak ellene, meg nem is beszélve a Tavarenes jelentésről!).

2014. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem, kedves kérdező, egyáltalán nem az általad felsoroltak határozzák meg, ki képes egy országot irányítani. Az általad felsoroltak - ebben a formában - mindössze egy Fidesz kampány megmondóembereinek gyenge rágalmai. De kérdező, esély sincs annak megértetésére, miről is van itt szó. Ahhoz minimum a fogalmakat ismerni kéne, aztán meg gondolkodni.

Tudod, akik gondolkodnak, nem mindenféle pártok (Fidesz, Jobbik, MSZP, DK, stb.) szlogenjeit figyelik, hanem ezek fontosabb embereinek cselekedeteit. Azt, hogy mit kéne tenni, maguktól tudják. Utánanéztek. És összehasonlítják azzal, ami elhangzik. Simon ügyet, stadionokat, szétvert egészségügyet (Fidesz-SZDSZ-MSZP), szétvert oktatást (lásd előző hármat, + MDF), és még sok mást. Továbbá azt is tudják, hogyan kell hatalmat építeni, az mire való, és milyen következményei lesznek, ezért hamar felismerik, ki hova vezeti az országot.

Nemrég jártam Orbán és sleppje által favorizált országban. Az ország szép. Természetileg. És kiválóan látszik, hová lehet még süllyedni. Hát barátaim nagy út áll még előttünk az éhenhalás előtt. De ti ezzel mit se törődjetek, élvezzétek még azt a kis időt.

[Észak Korea nem a Rákosi rendszerhez hasonló. Neked barátom fogalmad sincs egyikről se, ezért mondhatsz roppant határozottan ilyesmit. Azt viszont megsúgom, bárt tudom, hogy nem érted, nem hiszed, a mostani és a Rákosi rendszer között egy alapvető különbség volt. Ma még nem akasztanak. Kínozni már kínoznak. És persze különbség, hogy ma kifinomultabbak és sokkal hatékonyabbak a módszerek. De te ezzel se törődj!]

2014. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%
szerintem akinél olyan magas szinten van az Orbán gyűlölet, hogy az országot is engedné tönkretenni, hogy eltűnjön a "rezsim".
2014. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Először is leszögezem, hogy nem vagyok kommunista és nem sírom vissza a Kádár-rendszert. A kérdező ostobasága már ezen a ponton nyilvánvaló.


Hogy mivel győztek meg arról, hogy még véletlenül se a Fideszre szavazzak?


- Kövér panelprolizása

- a kokárda fideszes kisajátítása, hídlezárások

- a 8 év ellenzéki hazudozásuk, kivonulás a Parlamentből, a 300 forintos populista népszavazás (miközben kormányon ennél jóval fajsúlyosabb kérdésekben nagy ívben tesznek a nép véleményére)

- a magánnyugdíj megtakarítások ellopása

- az államadósság növekedése

- a beruházások visszaesése

- Magyarország elszigetelődése Európában

- minden állami megbízást a Közgép "nyer", Simicska és Orbán környezetének mérhetetlen gazdagodása

- stadionépítés Orbán kertje mellett egy Isten háta mögötti településen

- szavazati jog megadása a határon túliaknak, a nép megkérdezése nélkül

- az ország kiszolgáltatása Oroszországnak Paks bővítése kapcsán (természetesen erről sem kérdezték meg a népet, amely 300 forintos kérdésben még oly fontos volt)

- Schmitt Pál plágiumügye, a lopott doktori címe

- Selmeczi Gabriella undorító és arrogáns magyarázkodása

- a közmédia pártcsatornává silányítása

....


Kérdező, először a szeretett pártodnál nézz körül, aztán kezdj kritizálni másokat.

2014. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen,èn règóta Mszp-s vagyok,most is rájuk szavaztam,Jól nèz ki a képviselöasszony,már egyszer elb.ták az országot,mièrt ne tehyèk meg mègegyszer?Piros a kedvenc színem:)Nekem is audim van:)
2014. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%

nahát szerintem az MSZPnek háromszor ennyi hajszál pontosan ugyan ilyen dolga van...


amúgy meg jó ha tudod, hogy a stadionok TAO-ból épültek, amik be sem folytak a költségvetésbe, ez a vállalkozók pénze, egyfajta adójóváírás amit arra költhetnek amire akarnak...

2014. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ha azt akarod olvasni,hogy milyen nagyszerű minden, olvass Fidesz közleményeket. Pont neked találják ki. Itt rossz helyen vagy. Itt vannak ellenvélemények. Amelyeket nemhogy megcáfolni nem tudsz, meg sem érted. Ja, hogy ezt sértésnek tekinted? nem hinném, hogy lehet bármi Fidesz propagandán kívül, amit nem sértésnek tekintesz. Ez ekkor egy a sok közül.
2014. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

* Zuschlag vallomásai

- Nem érdekel, hogy mit hazudik az a bűnöző


* Simon G. bankszámlája és Biseau-Guineai útlevele

- Együtt-PM szavazó vagyok nem MSZP-s, nem az én dolgom az MSZP belügyeivel foglalkozni, az titeket nem zavar, hogy Felcsút polgármesterének meg 7 milliárdja van?


* Gyurcsány öszödi beszéde

- 8 éves ügy


* Bajnai libatolvaj múltja (tönkretett rengeteg vidéki gazdát, akik miatta öngyilkosok lettek)

- Be lett bizonyítva, hogy ez egy koholmány


* az oktatási jelöltjük még diplomát se kapott, mert mindig megbukik a nyelvvizsgán

-Ezzel egyetértek, de szerintem Hoffmann Rózsánál még ő is jobb lenne...


* Hiller István beszédhibás (ennek ellenére oktatási miniszter volt??) - szerintem találhattak volna jobbat is helyette...

-Az mégis miért baj ha valaki beszédhibás? Persze, ti jobberek csak ilyen dolgokba tudtok belekötni...


* pár éve a TV-ben is benn volt, hogy az INTERNACIONÁLÉt éneklik

-Európai hagyomány, hogy a baloldali pártok az internacionálét éneklik, ettől még nem lesznek kommunisták


* több milliós, a rendszerváltáskor átmentett pártvagyonuk van (a MUNKÁSPÁRTnak, Thürmeréknek csak az ideológiát hagyták, ők meg mentek a pénzzel...)

-24 éve volt rendszerváltás, azóta a csapat nagy része már lecserélődött


Ha ennyire kommunisták vagytok éd visszasírjátok a Kádár-rendszert, akkor:

- miért nem a Munkáspártra szavaztatok?

- tegyetek egy látogatást Észak-Koreában (ami inkább a Rákosi-rendszerhez hasonló)?


Nem vagyunk kommunisták, MSZP egy szociáldemokrata párt, a többi pedig liberális, a Fidesz viszont egyre jobban megy ebbe a kommunista irányba az államosítgatásaival, illetve a kedves vezető kultikus imádatával.

2014. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

"az oktatási jelöltjük még diplomát se kapott, mert mindig megbukik a nyelvvizsgán "

Paliról mi a véleményed?


A többire meg már reagálni sem érdemes, sugárzik belőle a sötétség.

2014. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Na szögezzük le, hogy NEM VAGYOK FIDESZES, én Jobbikos vagyok, mert tisztában vagyok Orbánék bűnösségével is! Egy kutyák vagytok a Fidesszel, mocskos exkommunisták! Én normális kérdést tettem fel, ti csak mocskolódó, sértegető válaszokat tudtok írni (akinek nem inge, ...)!


A Rákosi-rendszer igenis hasonló É-Koreához (szeretted a kommunizmust, vagy pedig nem voltál 5-ös történelemből vagy nem láttál rendszerváltás utáni törikönyvet # 2-es kérdező!)

Mindkét rendszerben (Rákosi -- Kim Jong Un):

- személyi kultusz és a vezető istenítése

- koncepciós perek

- a rendszer ellenségeinek kiiktatása

- besúgók hada

Persze a Kádár-rendszer már egészen más volt, és mi voltunk a SZU-n belül a legvidámabb barakk. (Egyébként 5-ös voltam törtéenelemből, tavaly érettségiztem 98%-ra, úgyhogy ülj le 2-es!)

2014. ápr. 27. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!