Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért cseszekedik ebben a...

Miért cseszekedik ebben a témakörben minden ember azzal hogy az általa nem kedvelt pártot vagy esetleg riválist fikázza?

Figyelt kérdés

A Fideszesek a Jobbikot a jobbik a fidesz-t.Minek ez?Nem az oldalon fogja az ember meggyőzni a másikat hogy kire szavazzon,nem igaz?Majd mindenki megnézi a kampányokat,olvas újságot,megnézi a vitát és dönt,nem?


Mindenki tudja hogy nyer a Fidesz, és utána jön vagy az MSZP vagy a Jobbik.Ebben megegyezhetünk.Az a kérdés h 2/3 vagy nem és hogy a Jobbik 3. erő vagy 2. ugye?Muszáj ennyit ölni mindenki idegeit?Mi értelme?


2010. jan. 4. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
semmi értelme :) én jobbikos vagyok,de itt 99%-ban nem szólok hozzá mert némelyek azon élvezkednek,hogy egyszer az egyik,máskor a másik oldalra írogatnak,provokálnak közben röhögnek magukban.ez az anonimitás rossz itt,a politika témakörben,mert mocskolódni névtelenül mernek csak.
2010. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
figyi majd ha láttál már értelmes magyar embert, akkor szólj, megnézném, naés akkor majd lehet h ez sem lesz amit kérdezel ... ez van
2010. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha átlapozod a kérdéseket, feltűnhet, hogy kb. a fele egy bizonyos párt aktivistáihoz köthető. És még csak nem is arról a pártról van szó, amelyik a 2/3-ra esélyes. Nyilvánvalóan hittérítő szándékkal teszik fel őket, hasonlóan a Jehovásokhoz, akik a vallás témakörben térítenek hasonló vehemenciával. Sokakat irritál az ilyen erőszakos nyomulás.
2010. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondassz neveket, de van köze a pártnak a JOBB oldalhoz?:)
2010. jan. 4. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolhatod...
2010. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom annak, amit a 16.07 ír. Engem itt az elmúlt másfél évben soha senki nem bántott, nem szidalmazott, csak kizárólag a fideszesek és ők is inkább csak az elmúlt egy hónapban. Pedig én azt hiszem, sokakhoz képest finoman, tárgyszerűen fogalmazok. De ha csak felvetem, hogy nem teljesen biztos, hogy Orbán Viktor majd mindent megold és elhozza az aranykort, rögtön megkapom, hogy hülye, meg barom és még mindenféle rémes jelzőkkel megspékelve. Nem akkora gond ez nekem, valahogy túlélem, csak elgondolkodtató, hogy miért van ez. Mikor ilyen magabiztos a FIDESZ (lásd Kövér, Mikola az előző választási kampányokban), akkor szoktak nagyot bukni. Most akkora az előnyük, hogy bukni nem fognak, de a kétharmados többségüket még eljátszhatják.


Néha a jobbikosokkal is civódtam (pl. kifogásoltam a sok felesleges trianonozást), és ugye rájuk mondják, hogy agresszívek, de ezek mindig értelmes, tárgyszerű viták voltak teljesen pozitív volt a kimenetelük még privát mailben is.


A balosok nem gyalázkodnak úgy mint a fideszesek, ők csak folyton folyvást kioktatnak. Ha elégedetlennek mutatkozok mondjuk a benzináremeléssel, vagy a Gyurcsány-Bajnai korszak bármely más "eredményével", akkor azt írják, hogy ez azért van, mert nekem fogalmam sincs a demokrácia meg a piacgazdaság lényegéről. Ők viszont ezzel tökéletesen tisztában vannak, ezért szerintük itt mindennel elégedettnek kéne lenni, csak mi buták ezt nem tudjuk felismerni. Ezek mind olyan egységes stílusú írások, nem tartom kizártnak, hogy egy helyről is jönnek.


Nekem ezek a tapasztalataim itt a politika küzdelmes frontján. Vannak gondok, de azért küzdök tovább.

2010. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!