Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi történt a Jelölöm magam c....

Mi történt a Jelölöm magam c. dokumentumfilm szereplőivel?

Figyelt kérdés
A film az 1985-ös "több jelöltes" választásokról szól, mikor a Tolna megyei Kajdacson egy úr saját magát jelölte tanácstagnak a Hazafias Népfront által állított jelöltekkel szemben.

#dokumentumfilm #Hazafias Népfront #tanácselnök #Kajdacs #1985-ös választás #tanácstag
2014. júl. 9. 13:10
 1/2 geerbe válasza:
Én is láttam tegnap a filmet este és engem is érdekelne a folytatás, mivel a vége elég komoly lett... Keresgéltem a neten én is a feltett kérdésre a választ, de sajnos nem találtam. Én közben kapcsolódtam be a filmbe, ezért az elejét sajnos nem láttam. Így nekem még a címe sem volt meg sajnos...
2014. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kajdacs honlapján vannak fent 2-3 éves képek rendezvényekről, és úgy láttam, mintha a polgármester, Boda János a főszereplő lenne...
2014. júl. 10. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!