Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jogos, hogy árulónak neveznek?

Jogos, hogy árulónak neveznek?

Figyelt kérdés
Vannak "barátaim", akik talán a politikai pártállásom miatt voltak barátaim. Nemrég csalódtam a pártomban, de véglegesen. Előzőleg is csalódtam már pártban, de most teljesen, az egész politikában. Úgy érzem, nincs semmi értelme, csak időpocséklás, sokkal fontosabb dolgokkal is tölthetem az időmet. Ezért mivel már nem érdekel a politika, a kedves ismerőseim "árulónak" neveznek...

2014. aug. 19. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem jogos. A barátaid egybites gondolkodásúak. Normális emberi kapcsolatokba nem tud beleszólni a pártállás.
2014. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

anelkul hogy elolvastam volna a kulcsszavakat, az elso mondat utan vilagos volt, hogy a jobbikrol van szo.


most megtanultad, hogy a politikai alapon osszeszedett 'baratok', foleg ha egy szelsoseges ideologia menten sikerul oket begyujteni, mennyit ernek. ne csodalkozz, ha mostantol te is az ellenseguk leszel...

2014. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
#2 miért lenne a jobbikról szó? a balliberálisok mindenkit le náciznak aki nem ért velük egyet.
2014. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikos voltál, kérdező?
2014. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Van olyan politikius aki volt már minden. Liberális internacionálé alelnöke, konzervatív jobbközép politkus, most meg az illiberális államokról értekezik és Kínát, Oroszországot hozza fel példának.


Melyik a jobb ha elvtelenül követsz egy embert? Vagy az ha kitartasz eszmédi mellett és inkább pártot váltasz? Döntsd el!

2014. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, jobbikos voltam (2010 előtt pedig fideszes). Persze most én is gonosz cionista áruló vagyok, mint Szegedi Csanád, meg mások...
2014. aug. 19. 16:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak akarsz mgefeleni vagy a "barátaidnak"? Döntsd el ezt is.
2014. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem áruló vagy, hanem egészen eddig egy elbutított ember voltál. Becsületedre válik, hogy felébredtél. Ez sokaknak nehezére esik.
2014. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem, nincs semmi értelme, csak időpocséklás, sokkal fontosabb dolgokkal is tölthetem az időmet."


Örülök hogy rájöttél. Én ezért nem politizálok.

2014. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
legyél jobb oldali liberális. csak párt nincs ilyen, eszme igen :)
2014. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!