Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jogos, hogy árulónak neveznek?

Jogos, hogy árulónak neveznek?

Figyelt kérdés
Vannak "barátaim", akik talán a politikai pártállásom miatt voltak barátaim. Nemrég csalódtam a pártomban, de véglegesen. Előzőleg is csalódtam már pártban, de most teljesen, az egész politikában. Úgy érzem, nincs semmi értelme, csak időpocséklás, sokkal fontosabb dolgokkal is tölthetem az időmet. Ezért mivel már nem érdekel a politika, a kedves ismerőseim "árulónak" neveznek...

2014. aug. 19. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te felébredtél! Akinek sikerül felébredni jól teszi ha - tud - ébren marad.

Én Sztalint,Rákosit,később Kádárt szivesen megfojtottam volna egy kanál lében. Minden nap dühültem rájuk. ÉS!? MIre mentem vele? Harag hatalom nélkül semmit se ér. Korábban a hatalom gyurcsány ,és ... kezében volt. tettek amit akartak: vaskerités mögött és ...

A hatalom most a mostani korm. kezében van,Én örülök annak,mert a régebbi korm. ha lenne,de sok család kerülne utcára azok segédletével. bankok.

Összegezve: Harag hatalom nélkül semmit se ér.

Kivánom:Légy sikeresebb a nyugalmad megszerzésében,mint én!

Példa: Orbán Viktor mondja is: "Természetes,hogy ellenzék van." Tanúljuk ezt meg tőle,ha sikerül. A milyenségüket tekintve nem lesz könnyű.

2014. aug. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kicsit se kamu egy kérdés.
2014. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!