Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted kire érdemes majd...

Szerinted kire érdemes majd szavazni? Nekem senki sem igazán szimpatikus, és ami manapság történik az országban, azt sem nagyon értem!

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha senki nem szimpatikus, akkor minek szavazol?

Ha valaki moslékot önt a képedbe, akkor megérdemli, hogy támogasd?

2014. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tájékozódj részletesen, minél több forrásból és ha azok után sem tudsz dönteni, akkor ne szavazz.
2014. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Tájékozódj de különben a lényeg hogy ne az összefogásra, ezen kívül bármi jó.
2014. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Tájékozódj! Lényeg, hogy ne Orbán Viktorra, azonkívül bármi jó.
2014. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Ne a Fideszre vagy az összefogásra.


Inkább válaszd a Jobbikot vagy az LMP-t.

2014. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Jobbikot vagy az LMP-t mondanám, én is a kettő között vacillálok. Olyanokat nem szeretnék a szavazatommal támogatni, akik már bizonyítottak és sajnos az én szememben nem túl sikeresen :(
2014. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Légyszíves, bárkire szavazz, csak ne a Fideszre vagy az Összefogásra, mert ők a politikai elit, már 1989 óta rabolják az országot, az emberek meg képesek 4-8 évente semmi mást megszavazni, csak ezt a kettőt. Ha nem lépünk ki ebből a mókuskerekezgetésből, akkor baj lesz.


Figyelj, nekem se szimpatikus egy darab párt sem, utálok minden politikust és a politikát, de én a Jobbikra fogok szavazni, csak hogy megtörjön ez a végtelen ciklus, nem érdekel, hogy nem közgazdász-pénzügyes agytrösztök és egyfolytában zsidóznak. LMP meg azért vészes, mert az köztudott, hogy SZDSZ 2.0.


Bár szerintem hiábavaló lesz, mivel Orbánék úgy alakították a törvényeket, hogy a választások nekik kedvezzenek. De én akkor is elmegyek, csak hogy ne legyen megint 2/3-uk és garázdálkodjanak vele, valamint reménykedni tudok, hogy 2018-ra már nem kétbites szavazók lesznek narancs és vörös színekkel. Ha mégis, akkor: "Minden nemzet olyan kormányt kap, amelye megérdemel".

2014. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Készíts listát azokról akik szerinted szóba jöhetnek

Így: AZT JÓL TETTÉK EZT NEM JÓL TETTÉK

A másikról ugyanígy. Szerintem ez alapján eldöntheted.

2014. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!