Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Újpestiek! Ti csalodottak...

Újpestiek! Ti csalodottak lennétek ha nem télikabát nyeri meg a szavazást?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 21:32
1 2
 1/12 davidpsp ***** válasza:
A haverom a Fideszes Wintermantel Zsoltra fog szavazni! Ő bízik benne, hogy megnyeri a választást! Ő támogatni fogja, nagyon szereti és nagy rajongója!
2014. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nekem tokmindegy, el sem megyexavazni... úgyis kokainra meg kvára koltik el a zsét.. most komolyan, ki veszi ezt még komolyan???
2014. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Helyes. Megint meressze otthon mindenki a seggét választás helyett és utána két pofával szidja a fideszt, ha nyer! Ez aztán a "normális" magatartás! Grat
2014. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

és ha a másik oldal nyer akkor mi van? semmi sem fog változni akárki nyer, azaz de: az adott illető fogja kapni a zsíros juttatásokat meg lefelezni a pályázatokért a busás hasznot

négy évig tuti nem látod a fickót/nőt, elég egyértelmű hogy az onkormányzati választások a lóvéért/pozicióért mennek.

én ehhez a mocskos játékhoz nem asszisztálok

2014. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
előző vagyok, mellesleg mindenkit "szidok" hehe
2014. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Wintermantel nagyon jó polgármester, árvíz idelyén ő maga is pakolta a zsákokat, illetve pizzát osztott a munkásoknak. Polgármestersége alatt Újpest rengeteget fejlődött, végre jó érzés itt élni!
2014. szept. 10. 05:25
 7/12 anonim válasza:
ámen
2014. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
mindgyik politikus fején látszik mekkora seftes/dorzsolt/perverz/stb... nem bízom egyben sem. ti hogyhogy igen?
2014. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig ehhez a játékhoz asszisztálni kell! Az csak hülye duma, hogy nem megyek el. orbán pont ezt szeretné elérni. Ha 2-3 szar közül kell választani, akkor is válassza mindenki a számára legkevésbé szart!
2014. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
jó pesrze, értem én.. de én nem fogok hozzá asszisztálni és kész. mi lenne akkor ha nem menne el senki sem szavazni? meg lennének "lepődve". mellesleg az élet a politikusok nélkul is megy
2014. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!