Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nemű babát szerettetek...

Milyen nemű babát szerettetek volna elsőre és végül milyen lett? Ha ellenkező, mint amilyet szerettetek volna, csalódottak voltatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiút szerettem volna,és fiú lett.Másodiknak lányra vágyom,bízom benne összejön egy egészséges kislány majd .)
2014. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi kisfiút szerettünk volna, az is lett! De, ha kislányunk született volna, az sem lett volna csalódás..
2014. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiút szerettem volna. Már annyira beleéltem magam, hogy mikor a 20. héten kiderült, hogy kislány, teljesen lesokkolt. Kellett egy kis idő, míg feldolgoztam. Nem voltam csalódott, csak annyira meglepődtem, nem tudtam magam elképzelni egy kislánnyal. Most 3 lányom van, és nagyon élvezem velük az életet. Nincs hiányérzetem.
2014. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kislányt szerettünk volna, fiú lett. Én éreztem, hogy kisfiam lesz első perctől kezdve, így számomra nem volt "csalódás" az UH eredménye. Férjem egy kicsit csalódott, de aztán örült neki. Nagyon nagy a szerelem apa és fia között.
2014. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem volt kívánságom elsőre,a nemét nem akartuk előre tudni, de végig lányt éreztem. Fiú lett. Egy kicsit furcsa érzés volt, de két-három nap után olyan volt, mintha az életben kislányra nem is gondoltam volna. Így lett tökéletes az életem.

Az ő születését 4 vetélés követte, az okokra nem derült fény a rengeteg kivizsgálás ellenére sem.

Aztán végre újra babát vártam. Volt egy olyan elméletem, hogy a lány babákat nem tudom kihordani. Tehát újra kisfiút várok. Most sem kérdeztük a nemét. Aztán megint koppantam, mikor kicsúszott belőlem, a férjem is meglepetten kiáltott fel, hogy KISLÁNY! És megint úgy éreztem, hogy ez így tökéletes.

Egyik esetben sem voltam csalódott, sőt, boldog voltam, hogy így alakult.

2014. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha évekig kellett volna várnotok rá akkor teljesen mindegy lenne, ez a kiakadás csak a gyorsan teherbeesők provilégiuma. Én azt szoktam mondani hogy tölem aztán ufo is lehet csak jöjjön már. Egyébként kislánykoromtól tudom hogy fiam lesz ezt azóta asztrológus, jós mindenki megerösitette, de egyébként mindig inkéább lány felé huztam. Most már meglepödnék ha azt modnanák hogy kislány de tényleg teljesen mindegy 5 év szenvedés után. Remélem azért lesz majd lányom is, ha tényleg fiú lesz az első, de nem hiszem hogy 4 különböző asztrológus, jós, kineziológus mindenki tévedne. Na meg ilyenben az én megérzéseim is igazak szoktak lenni, sok ismerösnek, rokonnak megéreztem már milyen nemű lesz a babája, volt akinek az orvos azt mondta hogy lány de én mondtam hogy akkor is fiú lesz tudom, végül a 7,5-os várandósan derült ki hogy tényleg fiú.
2014. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is lanyos anyanak kepzeltem magam. Vegul a 12 herten mar ugy tunt fiam lesz. Az is lett es igen kicsit csalodott voltam egy napig. Imadom a kisfiamat.

Utolsonak uezenem nem jott ossze egyszeruen a kisfiam majd masfel evet vartunk ra.

2014. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lányt szerettem volna és lány lett :D a másodiknál ha már lány van akkor fiú jó lenne és fiú lett :D

Most még nagyon az elején vagyok a 3. babával és már tényleg édesmind1 lesz,hogy fiú vagy lány....de valahogy azt érezzük a férjemmel,hogy ismét lány lesz.

2014. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elsőre kislányt szerttem volna, az is lett, másodiknak teljesen mindegy, de talán vágyok egy kisfiúra is.
2014. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsore kislany ereztem es szivem melyen kislanyt szerettem volna, de ugy voltam teljesen mindegy cask egeszseges legyen. Kislany lett. Utana volt 3 vetelesem. Masodiknal is ugy voltam teljesen mindegy cask jojjon a kisteso, de vhogy megint ereztem h kislany less. Kislany is lett. En orulok h van ket gyonyoru lanyom, szeretnenk harmadikat, es teljesen mindegy h fiu vagy lany, nem azert szeretnenk harmadikat h legyen verge egy fiu, hanem szeretnenk nagy csaladot.
2014. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!