Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehet megszűntetni a...

Hogy lehet megszűntetni a politikai telefon zaklatásokat/reklámokat?

Figyelt kérdés

Folyamatosan titkosított hívásokat kapok a fidesztől és automata hangon az orbán viki vagy valamelyik talpnyalója elkezd beszélni bla bla bla.

Az egészre abszolút nem vagyok kíváncsi és munkahelyen is lecsesznek mert csörög a mobilom ezekkel a marhaságokkal. Hogy lehet ezt letiltani hogy nem akarok ilyet kapni.

Zaklatásnak minősül már ez a telefonhívás.



2014. okt. 10. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Számcserével.
2014. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jelentsd a helyi fideszirodában, fejezzék be az akciót
2014. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy 3 napot még kibírsz és 4 évig nyugtod lesz
2014. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tharos ***** válasza:
91%
Ja, nyugta lesz, ha a Fidesz nem talál ki addig valami baromságot.
2014. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes engem nem hívnak.

Biztosan megadtad valahol a számodat, vagy pedig a telefontársaságnál nem figyeltél oda, amikor a szerződésen be kellett ikszelgetni, hogy hogyan kezeljék a számodat, mire használhatják fel.

2014. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Engem is felhívott már kétszer automata Orbán.


Meg egyszer egy nő városi számról, hogy a fidesz irodából beszél és elmegyek-e szavazni.


Szerintem próbálják nyilván tartani ki van mellettük, ki ellenük pedig ez tilos.


Nem mondtam meg a nőnek, de eszembe sincs szavazni. Egy polgármester jelölt van, az se szimpatikus. Minek mennék?

2014. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Ahol megadtad nekik a számodat, ott tudod letiltani is.
2014. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Személyesen azt hívják fel (nem automata) aki valamilyen rendezvényen megadta a számát, vagy feliratkozott valamilyen listára. Ez nem tilos.

Általában biztos szavazókat szokott minden párt felhívni, hogy megy-e szavazni és számíthatnak-e a szavazatára.

Szóval oda kell figyelni, hogy ki mit ír alá, mire írja rá a telefonszámát.

Csak úgy telefonkönyvből nem hívogatnak.

2014. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!