Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP netbanknál hogy kell...

OTP netbanknál hogy kell megszüntetni az sms-ben való értesítést?

Figyelt kérdés
Tranzakcióknál, és ha teszek a számlára pénzt mindig jön sms telefonra.

2013. okt. 15. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Online nem tudom lehet-e. Menj be egy otp-be személyesen, az ügyintéző módosítja a szerződésedet!
2013. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Belépsz az OTPDirektbe, jobb oldalt felül az Időzár alatt van egy Beállítások, arra kattintasz, utána az OTPdirekt mobiltelefonos szolgáltatások karbantartása alatt az Igénylés, beállítás-ra, és itt vagy teljesen lemondod, vagy lejjebb beállítod, hogy milyen limit fölött jöjjön értesítés jóváírásról (befizetésről) vagy terhelésről.
2013. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Holló Atti válasza:
100%
Én kikapcsoltam a Otp web oldalon, és mégis jön az sms. Ilyenkor mi van?
2021. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 magdolna1123 válasza:
52%
ha szégyelsz bemenni az otp be akkor felhívod őket, a 0613666666 és lemondod, de ha bemész az otp be megmarad a telózás díjad. akinek van netbenkja az butaságot tesz ha van sms e is beállítva. minek az az sms havi 1550ft ot meg 1990 ft ot fizettem , eleve minek az sms kb 10 én fizu, vagy ha 09 én akkor szólnak a haverok munkatársak majd megnézem a netbankba és ennyi, figyeljetek nagyon a biztosításokra nincs e tudtotok nélkül biztosítás stb, az otp re odafigyeljetek!!!!
2022. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Magdi: "szégyellsz bemenni"

Mi van? Ha van két lehetőség: otthon két kattintással kikapcsolni vagy eldöcögni egy OTP-be, egy óráig sorban állni, majd bediktálni minden adatod, aztán hazadöcögni, akkor hidd el, hogy a legtöbben tisztelik a saját idejüket annyira, hogy az egyszerűbb utat válasszák.

2022. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam, aztán rájöttem, hogy kacifántosabban kell lemondani, mint hogy megnyomja az ember a lemondás gombot)nehogy már könnyű legyen). Utána még 2 helyen ezt nyomatékosítani kell, de sikerült.
2022. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
esetleg megkérdezhetem hogy pontosan hogy sikerült ezt megcsinálni? nekem is szükségem lenne rá
2022. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 matoro válasza:
100%
Online felületre kell belépni ott ahol már a korábbi komment is írta időzár alatti beállításokra katt. Ott OTPdirekt mobiltelefonos szolgáltatások karbantartása igénylés beállítás és számla alatt kellene legyen egy lemondás szürke gomb.
2022. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Küldd vissza smsben(ahonnan jön az értesítés) a "TILT" szót, ezzel lemondod az sms értesítést:)

Visszakapcsolni otpdirektben tudod (sosem találtam meg azt a helyet ezért én is smsben mondtam le)

2022. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A módosítás után, hiába írja ki az úl limitet, mintha már be lenne állítva, lent is rá kell menni az "Elküld" gombra, pedig úgy tűnik, mintha az már másra vonatkozna. Utána még betölt egy megerősítő felületet, hasonlót, mint az utalásnál.
2023. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!