Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lesz most? Magyarországon...

Zsebvirág kérdése:

Mi lesz most? Magyarországon létezik olyan dolog ami nem adóköteles?

Figyelt kérdés

Jövőre jön a közismert netadó, tisztálkodási szereket is megadóztatják, stb.


A netadó ellenes oldalakat meg tiltják, mert az fáj a vezetőinknek. De ha ezt bevezetik akkor gyakorlatilag megszűnik itt minden ugyanis ma Magyarországon már szinte minden az interneten zajlik. Hogy említsek egyet a FIDESZ saját döntései közül az egyik ilyen az online pénztárgépek. De vehetjük akár adóbevallásokat, jogosítvány szerzést, pályázatokat, mind a neten keresztül zajlanak. Viszont, ha bevezetnek egy olyan adót ami szinte megfizethetetlenné teszi az internet árát vagy rettenetesen le lesz korlátozva az internet akkor mi lesz itt? Vissza állunk a postán csekken történő számlafizetésre úgy, hogy az átlag ember reggel 6-tól este 4-ig dolgozik és nem talál már nyitva postát vagy innentől kezdve a KRESZ vizsgák is papíron mennek vagy még is mi lesz itt? 20 évet fogunk vissza fejlődni? Nem lesz az országban internet? Ezt mégis hogyan gondolták?


Jah és sztem ha ez bevezetésre kerül egy fiatal sem marad itt, az idősek meg 20 éven belül kihalnak és akkor nem lesz senki Orbanisztánban!



2014. okt. 25. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

"A párt korrupciója mindig is adómentes marad." (Orbán Viktor idézete)


Na jó nem mondta, de néhány éve azt mondta, ne azt figyeljük mit mond, hanem amit csinál.

2014. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
Inkább nem írok adómentes dolgokat, mert még véletlenül olvassák és lesz rá adónemük...
2014. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az kizárt dolog, mer' nem tudom"

Polgár Jenő Hivatal

2014. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én azért még írok egy párat... :

Járda adó, levegő adó Liter/ életkórra, Nap adó, Élet adó, Állás adó, Áló adó, Beszéd adó......Stb..

2014. okt. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az adó még adómentes - szerintem be kéne vezetni azt is.


Minden befizetett adóforint után kell adózni két forintot. Természetesen az adó-adó is adóköteles, hiszen adó, ezért azután is fizetni kell.


Egy hónap alatt mindenki odaadná mindenét a kormánynak, és aztán végre nyugi lenne.

2014. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!