Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Na mi van fideszesek, akkor...

Na mi van fideszesek, akkor most lépjünk ki az EU-ból? Eddig a Jobbik volt a hülye, most meg a libsik?

Figyelt kérdés
"Kövér Laci azt izente"... hogy ki kéne lépni az EU-ból. Na most mi van? Most akkor mégiscsak a jobbikosok talajára lép a Fidesz, eddig meg a fideszes ismerőseim szidták a Jobbikot, hogy milyen nyomik, hogy ki akarnak lépni... Fideszesek, mit szóltok hozzá? Mindenki egyetért Kövér Lacival, vagy azért nem ugrotok fejest a kútba, ha azt mondják?

2014. okt. 26. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
*grabs popcorn*
2014. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Istenem, h miért van tele az ország ilyen hülyékkel. Szerinted milyen gazdasági következménye lenne annak, ha esetleg kilépnénk az EU-ból?
2014. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdező, nem volt hülye senki sem. Más volt a véleményük. Hogy jó, vagy sem, nem ezt vizsgáltad.

Kövér koreográfiát táncol, semmi egyéb. Nem akar kilépni az Unióból, mert nem hülye. A pénz onnan jön (lassanként máshonnan nem is), a hatalma lenne oda, ha kilépne. Itt nem az ország számít, hanem a Fidesz hatalma, amit éppen az Unió alapoz meg (néha akarata ellenére). Kövér csak azt játssza, milyen kemény legény. Mert ő ezt az imázst szeretné magának. Tudod, mindenki arra vágyik, amit a legnehezebb elérnie.

2014. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel nem a kérdezőt akartam leszólni csak azt nem értem, h egy normális ember agyában, h fordulhat meg egy ilyen magyar gazdaságra destruktívan ható gondolat?
2014. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem mi fogunk kilépni hanem minket fognak kirakni. Eddig csak azért nem raktak ki bennünket mert rengeteg import érkezik Németországból, de az ami itt van az már túl sok az EU-nak.
2014. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%
Kövér a szocikat sem húzta kötélre, szóval ennyit lehet adni a szavára.
2014. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is az unió rak ki minket inkább, ha most akarnánk belépni biztosan elutasítanának, ez 100%.
2014. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
" Ezzel nem a kérdezőt akartam leszólni csak azt nem értem, h egy normális ember agyában, h fordulhat meg egy ilyen magyar gazdaságra destruktívan ható gondolat?" --> Már nem azért, de nem az én agyamban fordult meg a gondolat, és én nem foglaltam állást semmi mellett sem! Nem mondtam, hogy lépjünk ki, de azt se, hogy ne lépjünk ki!
2014. okt. 26. 12:55
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Épp erről beszélt, hogy nem téged akart leszólni.
2014. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Most ezt mondták, holnap már mást.
2014. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!