Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek nem ellentmondásos...

Szerintetek nem ellentmondásos ez a FIDESZTŐL?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol,hogy a közszférából minél több ember akarnak a versenyszférába terelni,az embereket ösztönözni a teljesítményorientált gondolkodásra,míg ők kialakítanak egy egypártrendszert,ahol nincs verseny.Államosítanak mindent,mindent verseny,tehetség nélkül a csókosok kapnak meg(lásd dohánymutyi).

Akkor ezzel azt üzenik,hogy nekik minden jár verseny nélkül,az emberek meg versenyezzenek a javakért?

Ez nem gusztustalan?


2014. nov. 15. 20:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Gondol a cél,hogy minél kevesebb közalkalmazott legyen,így több pénz jut nekik az adófizetők pénzéből.
2014. nov. 15. 20:50
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki csak azt várja el a másiktól,amit maga is teljesít.
2014. nov. 15. 20:51
 3/15 A kérdező kommentje:
Közben pedig kiüldöznek mindenkit,akik a versenyszférában való foglalkoztatást garantálják.
2014. nov. 15. 20:53
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Történt már olyan a Fidesszel kapcsolatban ami nem ellentmondásos?
2014. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem egyetlen dolog érdekel most ebből a világból. Mégpedig a te álláspontod kérdező, egészen konkrétan abban a kérdésben, hogy egyetértesz-e az emberek versenyszférába való terelésével.
2014. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kb a politikusoknak kellene annyi pénzből élniük,mint más közszférában dolgozó,mondjuk tanár stb.

Mert semmit nem tesznek,nincs verseny,csak felszedik a pénzt,megszavazzák maguknak a béremelést a semmire.

2014. nov. 15. 22:20
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem értek vele egyet teljes mértékben.

Ugyanis fenntarthatatlan.

Főleg ha körülbástyázza magát az ország és kiüldöz innen minden külföldi befektetőt.

2014. nov. 15. 22:21
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Ellentmondás? A fidesz maga az ellentmondás:


Jobb oldali pártként államosítanak, "extra" profit ellen harcolnak, ágazati különadókat vetnek, "munka" alapú társadalmat hirdetnek és mindeközben mindenkit le büdös kommunistáznak aki kritizálja őket...........

2014. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én ezt modern rabszolgagyártásnak hívnám.

Küzd a túlélésért,a kiváltságosok meg élvezik azt,amiért te megküzdöttél.

Ezt nem tartom tisztességesnek.

Teljesen szembemennek az európai értékekkel,közben pedig felveszik az EU-s pénzeket.

2014. nov. 15. 22:42
 10/15 A kérdező kommentje:

Csak ez a csókos rendszer teljesen fenntarthatatlan gazdaságilag.


Mi lesz ha elfogy a pénz a csókosoknak?

akkor kíváncsi leszek....


Az ilyen népek szerintem pusztulásra vannak ítélve,ahol nem egy egységet alkotnak,hanem önző érdekekből mindenki csak magára gondol.

Ki nagyban ki kicsiben megvásárolhatóvá teszi magát.

2014. nov. 15. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!